Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, és furcsállom, hogy az orvos nem a leghíresebb fogamzásgátlókból írt föl, hanem gy Novynette nevűt. Még nem nagyon hallottam róla. Mik a vélemények, róla? Megbízható?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm.
2009. aug. 6. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokan szedik ezt. Én nem ezt szedem, de amiket eddig olvastam róla, azok nem rosszak. Ezek a tabik már mind ugyanolyanok, csak a nevük más, az alap összetevőket nem tudják változtatni.
2009. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2009. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! csak ismerőseimnek minden ilyen yasminelle meg lydnette van, azért volt furcsa. ez az első gyógyszeres alkalmam, kicsit aggódok miatta. de köszönöm!
2009. aug. 6. 10:51
 4/15 anonim ***** válasza:
figyu, ha nem válik be, akkor elmész, és iratsz majd másikat :)
2009. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, nem tudom a novynette mennyibe kerül, de a yadine, yasminelle az olyan 7800ft körül mozog.
2009. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez tudtommal olcsóbb, bár nem én váltottam ki, olyan 5000 körül van, patikánként változik.
2009. aug. 6. 11:00
 7/15 A kérdező kommentje:
igen, csak attól tartok, hogy késő lesz, ha "majd nem válik be", és teherbe esem:)
2009. aug. 6. 11:01
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

áááá, hát amúgy is az első hónap alatt míg szeded, addig VÉDKEZNI KELL óvszerrel, mert egy hónap kell ahhoz h a szervezeted megszokja, meg h beállítsa a mensidet...utánna talán a 2. csomagnál már lehet szexelni védekezés nélkül, de ott is ajánlatos a 2. csomagból beszedni kb 8 szemet...és aztán nekilátni a védekezés nélküli szexhez.

Egyszóval az első csomag alatt nem esel teherbe, mert úgy is védekezel, a másodiknál meg már véd...így meg azért nem esel teherbe.

HA az első csomaggal elkezded, kb pár szem után tapasztalhatsz mellékhatásokat. Ha azok nem múlnak el, akkor ne szedd végig a bogyót, hanem menj vissza a dokihoz.

2009. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a használati utasítás szerint már egy hét után véd, de én is egy hónapig gondoltam szedni még úgy, hogy közben óvszerezünk:) oké, köszi mindenkinek! remélem jó lesz.
2009. aug. 6. 11:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Helyes, azért 1 hónapig tessék védekezni! Jobb félni mint megilyedni! :)

A használati nem lényeg, mert mindenkinél másképp van a gyakorlatban. Lehet h pl másnál 2 hét után véd, lehet h nálad meg csak 3 hét után...ezt nem lehet kiszámítani!

Sok sikert!

Üdv. SyS

2009. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!