Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzásgátlot de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek fogamzásgátlot de mégis lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedek Cypromixet amit igazábol az arcomra irták fel de azt mondják h jo védekezésre is és lefeküdtem egy sráccal de használtunk gumit és utána foltokban majd normálisan megjött meg minden és hagytam egy honapos gyogyszerszünetet mert kell ugye évente és már megkellett volna jönnie de nem jött ezért elmentem nödokihoz és megvizsgált de nem mondott semmit csak annyit ha nem jön meg két hét mulva akkor menjek vissza ez mit jelent? :S
2009. aug. 6. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A Cypromixnek csak mellékhatása a fogamzásgátlás, nem 100%-os, nem erre találták ki. Szóval igen, nagyon jó eséllyel lehetsz terhes, ha más módon nem védekeztek.
2009. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ez nem rendes fogamzásgátló, úgyhogy simán lehetsz terhes. De persze a szünet miatt is összezavarodhatott a hormonháztartásod. Két hét múlva már az orvos is biztosat tud majd mondani, addig légy türelmes, esetleg végezz terhességi tesztet!
2009. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De írta,h használtak gumit... Szóval mégsem olyan nagy az esélye,h terhes legyen...
2009. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ha még gumit is hasznaltok hozzá, akkor nem lehetsz az. de én a helyedben rendes fogamzasgatlot szednék.
2009. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hallgatni fogok rátok :) köszi
2009. aug. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!