Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Maradjak a gyógyszernél vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a gyógyszernél vagy inkább a hurok?

Figyelt kérdés
Már 12 éve szedek megszakítással fogamzásgátlót, de a mostani a 4.féle, mert vagy drága volt, vagy elkezdtem tőle hízni, és most 125 kg vagyok, ami a hormon problémámnak is köszönhető.A hurokról viszont több nőnél is hallottam, hogy teherbe esett mellette, és kicsit félek is tőle.Mit tegyek?Van már egy 8 hónapos tündérkém, de többet egyenlőre nem akarok.
2009. aug. 6. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
fogamzásgátló mellett is teherbe esik sok nő. nyugodtan rakasd fel a hurkot.
2009. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

A hurok lenne az utolsó, amit feltennék. Túl gyakran fordul elő mellette fertőzés, hegesedés, ennek következtében meddőség, és sok nőnél bővebb, fájdalmasabb lesz mellette a vérzés.


Van pesszárium, amit a méhnyakra kell felhelyezni. Többször használatos, egy db évekig jó. Orvos írja fel pontos méretvétel után. Spermaölő zselével együtt kell használni, aktus után órákiug fent kell hagyni. se te nem érzed, se a párod, és ugyanolyan biztonságos, mint a gumi, ugyanakkora a terhességi indexe. Nem hormonális.

2009. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!