Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pár kb 2percig óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár kb 2percig óvszer nélkül volt bennem a párom (az elélvezés még messze volt) akkor van esély, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
6hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát (mellékhatások miatt), azóta óvszerrel védekezünk. Egyszer nem volt nálunk, és nagyon megkívántuk egymást. Kb 2percig volt bennem a pénisze. Mióta abbahagytam a tabit, mindig 28-29 napra jött meg a menstruációm. Most késik már 6napja. Tegnap szeretkeztünk, és kicsit véres lett az óvszer. Gondoltam másnapra megjön. De ma sem jött meg...ma mikor együtt voltunk, megint véres lett picit az óvszer. De megint nem jött meg! Már nem tudom mire gondoljak.... kicsit félek.... ja, és nem vagyok felelőtlen, ha véletlen becsúszott a baba, megtartanánk! Csak nem tudom, hogy mire számítsak! Tesztet meg "feleslegesen" nem akarok venni, mert több barátnőmnek is lett negatív tesztje, közben meg már ott volt a baba!
2009. aug. 7. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a ciklusom 16.napján voltunk együtt gumi nélkül. (ez volt az első és utolsó alkalom)
2009. aug. 7. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:

ma már vagy tíz kérdésbe beírtam ugyanezt a választ:


100 nőből, aki egy évig megszakítással "védekezik", 35 teherbe esik. (A védekezés nélküli szexnél ugyanez az arány 85%.) Majd a terhesteszt megmondja, hogy te a 35%-ba vagy a 65%-ba tartozol-e.

2009. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a keresőbe beírod ezt a témát, napokig olvasgathatod a válaszokat.
2009. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben örülök, hogy gondolkodtok, és megtartanátok.

Nos a szex enyhíti a menstruáció panaszait,a vérzést csökkenti, lehet hogy ez van a dolog háttérben.

Valamennyivel késlelteti is, szóval szerintem inkább erről van szó. Minél idegesebb vagy, annál később jön meg, nyugodj meg.

2009. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom,hogyha késik a mensid és szexeltek,akkor még pár napot tol rajta.Én is voltam ebben a helyzetben.Volt egy kis vér,de közben pár napot késett,mondjuk nekem ennyit nem.Szóval most kicsit nyugi,ne szexeljetek.Aztán meglátjátok mi lesz,de szerintem nincs baba,de terhes lehetsz az ilyen alkalmaktól is,ezt ne feledd!!
2009. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!