Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóhoz szükséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóhoz szükséges vérvételre háziorvos is elküldhet?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál fogamzásgátlót felíratni. Nem küldött el vérvételre, nem is kérdezgetett...igazából semmi.

Félek így nekiállni szedni.

A háziorvosom nőgyógyász "végzettségű"...ha kérem tőle ő elküldhet ilyen vérvételre?

Ő amúgy nem írhatja fel a gyógyszert?


2012. okt. 18. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is félnék a helyedben. Legalább szüleid eddigi komolyabb megbetegedéseire rá kellett volna kérdeznie.


Ha örökölt hajlamod van a trombózisra, és fogamzásgátlót szedsz, akkor az életeddel játszol.


Ha már kaptál tablettát, akkor szerintem felesleges a háziorvostól kérni a vérvételt. Azt nőgyógyásztól kell, aki látja, hogy az eredményeid függvényében jó-e neked a gyógyszer, vagy szükség esetén ír másikat.

2012. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tőlem csak egyszer vettek vért fog. gátlóhoz (3szor írattam fel), a többi 2 alkalommal csak felírta és kész. a nőgyógyászom küldött el, de egy próbát megér a háziorvos is.
2012. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor elküld ha van nőgyógyász végzettsége ha nincs.

Én elmentem elmondtam, hogy vérvételre szeretnék elmenni a gyógyszer miatt és akkor így nem kellene elmennem kétszer a nőgyógyászhoz. Oda már az eredménnyel együtt mentem.

Mondjuk annyi, hogy vissza kellett mennem a háziorvoshoz is, hogy ő is megnézze. :)

2012. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!