Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyszeri anyasági támogatás...

Az egyszeri anyasági támogatáshoz szükséges 4 orvosi pecsétbe a háziorvos pecsétje is beleszámít vagy csak a nőgyógyászé?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nőgyógyászé, ő ad igazolást szülés után, hogy megjelentél nála legalább négyszer.
2010. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 14hetes kismama vagyok. Már megjelentem 2x a védőnőnél, és 2x az orvosomnál. A védőnő mind a 2x beírt a kis könyvembe, amit azt mondta, hogy az orvossal le kell pecsételtetnem. Mikor mentem a 12.hetes UH-ra szóltam, a dokinak, hogy pecsételje le az előző két látogatásomat, mert csak így leszek jogosult különböző juttatásokra, de nem tette meg. 5-én megyek a 12.heti vérvétel leletéért, szerintetek szóljak rá megint, vagy most már lesz annyi esze, hogy lepecsételi. Azt hozzá teszem, hogy amióta babát várok, egyszer sem vizsgált meg. :S Nekem amúgy azt mondta a védőnőm, hogy 6pecsétnek kell lenni.
2010. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy amikor eljössz a kórházból a babáddal együtt, a zárójelentéssel együtt kapjál egy igazolást is arról, hogy részt vettél a terhesgondozáson.

Egyébként 4 orvosi pecsét kell. De a kiskönyvet úgyse nézi majd senki.

2010. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aímásodiknak: szerintem válts orvost! amúgy meg bőven belefér az, ha majd ezután pecsételget, még úgy is rengetegszer kell hozzá menned. deí azt hogy érted, hogy nem vizsgált meg?
2010. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász a végén adott egy igazolást, hogy több mint négyszer megjelentem nála terhesgondozáson. Ezt az igazolást csatoltam az anyasági támogatás igénylésekor. Szerintem ez máshol is így működik, vagy nem? :-)
2010. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 pecsét kellett nekem is!!És én a kórházban kaptam egy igazolást hogy megjelentem a dokinál több mint 4 alkalommal!
2010. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!