Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy 23 éves kevésbé jóalaku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves kevésbé jóalaku fiu és egy 16éves nagyon dőgős csaj nem ciki ha járnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki :)
2012. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy korkülönbség ebben a korban. Inkább keressen a srác olyan 20 év körüli lányt. És ha dögöst akartál írni, akkor marhára komolyan veszed a lányt, ha ez a legfontosabb, amivel megindokolod...
2012. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék 16 évessel 23 éves létemre. Még 18 al se nagyon, inkább 20+
2012. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mindenki más...

egyik ismerősöm egy 17 éves fiú egy

24 éves nővel kavart..

szóval szerintem belefér... és nem ciki..de határ esett

2012. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok, de eszembe sem jutna kezdeni egy 16 évessel. Szerintem igenis durva...
2012. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mert nem fog járni vele.

Egy 16 éves csaj már tudja, hogy ha nagyon dögös, akkor mit engedhet meg magának.

2012. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 éves fejletlen személyiség,éretlen gyerekkel miért akarna egy fiatal felnőtt férfi járni? valami nagy gond van ha gyerekekre fanyalodsz,attól hogy van melle,ribisen öltözik még nem felnőtt
2012. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
atol hogy szexin őltőzik még gondolkodhat értelmesen. És azért mert szexi járnék vele mi másért akarna valaki járni valakivel
2012. okt. 19. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egészséges gondolkodásra utal az, aki azt mondja nem ciki.

16 éves lány, gyerek. 23 éves fiú, az már férfi.

Ez nem kérdés, undorító.

2012. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!