Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki lenne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne ha egy 50kg sovány csaj össze jönne egy dagibb pasival?

Figyelt kérdés
nem tudom hány kiló de jó nagy darab szerintem a 100 felé halad.nekem külsőre végképp nem jön be de a belső tulajdonságai megfogtak nagyon jó lelkű aranyos stb. de ha anyamék vagy valaki meglátna vele szégyellném
2012. aug. 16. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Azzal járj akit külsőleg és belsőleg el tudsz fogadni.
2012. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
"Rettentően" égő.Szegény gyereket jobb ha békén hagyod.Jobban jár egy ilyen felületes p*csa nélkül.
2012. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

2. te hülye vagy... épphogy nem felszínes a csaj.

am egyáltalán nem ciki

2012. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!!!!! Utálom mikor valaki másokra hallgat. Jól érzed magad vele? Szereted? Miköze másnak hozzá? Legyél boldog:) Érezd jól magad. Hidd el senkit nem zavar akit meg zavarja az öhm.... Te egy nagyon rendes lány vagy, hogy képes vagy belső alapján valakit szeretni és nem külsőség alapján. Nem ciki:) Sok sikert! Lehet ő lesz az igazi;)
2012. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mekkora egy idióta p.icsa vagy kedves kérdező:D Szerintem a srácnak sokkal cikibb lenne veled mutatkoznia.Téged se az eszed miatt fognak szeretni a fiúk az is biztos...
2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ha összejössz valakivel csak akkor ciki, ha kihasználod vagy átvered vagy nem tudod, hogy mit akarsz (mert nem szereted).
2012. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-komenntelő miért vagyok hülye p.csa amiért érdekel mások véleménye???
2012. aug. 16. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz, ez az utolsó kommentedre értem...
2012. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem a szépség határozza meg, hogy kit szeretünk. A szeretet határozza meg, kit látunk szépnek."


Egy percig nem kell szégyellned, ha ilyen a párod. Egyrészt senkinek semmi köze hozzá. Másrészt akkor kell szégyenkezni miatta, ha bunkón viselkedik, műveletlen, lépten-nyomon beéget. Aki ilyen, az nem változik meg... fogyni meg még lehet. :)


Ismerek egy kifejezetten vékony, törékeny lányt, akinek viszont CSAK a nagy darab, magas, pocakos, mackós alkatú pasik jönnek be.


... és akkor mi van?

2012. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hogy hogyan 100 kg, mert ha uszógumival akkor megérthető, de egy izmosabb,gyúrt srác is 90-100 kb
2012. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!