Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudok fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok fogamzásgátló tampont beszerezni? Valaki használt már ilyet? Mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban tudnak neked biztosat mondani, de úgy tudom, a tampont már nem árulják. A Pharmatexnek meg a Patentexnek vannak ilyen spermicid készítményei. De önmagában (óvszer nélkül) NEM nyújt egyik sem 100 %os biztonságot. Csak akkor védekezzetek így, ha nem gond, ha becsúszik egy baba.


24/N

2012. okt. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
pharmatex spermicides hüvelykúpot használtam párszor, de utánaolvastam, rengetegen így estek teherbe. gyógyszertárban biztos segítenek. amúgy az illata kb a gyertyáéhoz hasonlít:DD én nagyon nem szerettem
2012. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!