Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű márkái és árai?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű márkái és árai? Melyik jobb a hüvelygyűrű vagy a spirál? Mit javasoltok olyan nőnek aki császárral szült, már nem szoptat és eddig semmilyen fogamzásgátló szert nem használt! Mit használjon?

Figyelt kérdés
Én (29vagyok)eddig nem használtunk óvszeren kivül más védekező szert igazán a férjemmel.Augusztusban császárral szültem és most ,szeretnék valamit használni a spriálról és a hüvelygyűrűről is hallottam jókat is+nem is.Igazából talán a hüvelygyűrű tünik jobbank,de tartok mind a 2-től.Gyógyszert nem szeretnék szedni.Mensim idáig rendszeres volt 28 napra+jött kb:4-5napig tartot.Tartok tőle,hogy ha valamit használok majd az befolyásolja.Meg 3év múlva talán szeretnék még egy gyereket is!
2009. jan. 19. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia, nekem 3 évig spirálom volt, nagyon meg voltam elégedve vele. menstruációmon annyit változtatott, hogy erősebb lett tőle a vérzésem, de nem okozott görcsölést és a napok számán sem változtatott.
2009. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem,és milyen fajta spirálod volt,mennyibe került?Nem kaptál el gyakrabban fertőzéseket?Mennyire fájt a felhelyezése?Én tartok tőle,hogy fáj elcsúszik tb..
2009. jan. 19. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én hüvelyggyűrűt használtam, Nuvaringet, 3 havi kb 10ezer Ft volt, de igazándiból nekem nem jött be.


Kb fél évig használtam, de folyamatosan gombám volt tőle, meg nagyon "kiszárított", meg kényelmetlen is volt sexnél. 2 barátnőm is használta akkoriban, de nekik is ilyen problémákat okozott. Mindhárman egy idő után abbahagytuk. Ez 3 éve volt, lehet, hogy azóta változott.

2009. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem.látom elég sok mindnekinek nem vált be.Van akienk bevált és jó?Én ettől tartok.
2009. jan. 19. 15:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én NuvaRinget használok, igaz még csak 4 hónapja, de nagyon bevált. Nekem egyáltalán nem kényelmetlen, nem is lehet érezni, nem esik ki (persze mivel nem vok annyira kitágulva, mert csak 16 vagyok) és biztonságos.

Szex közben ha vkit zavar akkor kiveheti 3 órára.

Én csak pozitívat tudok róla mondani.

2009. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, első válaszoló vagyok. nekem gold lilly spirálom volt, ami kb 8000 ft-ba kerül. kicsit kellemetlen volt a felhelyezése, de bőven kibirható. ezt, ha jól tudom 7 évig lehet hordani, (bár lehet, hogy csak 5. nekem, mint irtam 3 évig volt fent, mert újra babát terveztünk, igy levetettem, 2 hónap múlva teherbe is estem. mig használtam, egyszer sem okozott problémát, semmilyen fertőzésre nem voltam általa fogékonyabb.
2009. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap a nőgyógyásznőmnél azt mondta rá nagyon jó a Nuvaringet ajánlotta.Megcsinálta a rákszűrést 7ezer ft volt.Jövőhéten vissza kell menni az eredményért és akkor ,ha jó mindent+beszélünk ezt mondta.Kérdezte szoptatok még,de sajan már nem.Kislányom most 15-én volt 5 hónapos(császáros szülés volt).Igazából utána olvastam a spirálnak is itt a neten de attól talán jobban tartok.Bár lehet jobb,de az bíztos hosszabb távra olcsóbb megoldás.Azt nem értem,hogy a hüvelygyűrű nem Tb támogatott akkor miért csak receptre kapható?Ki írhatja ezt fel csak nőgyógyász?Csak 1-3 db-os van belőle?
2009. jan. 20. 08:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Mivel van Ogyi engedély száma szerintetek +lehet venni egészségpénztári számlára?
2009. jan. 20. 09:00
 9/12 anonim válasza:

Nekem is volt spirálom!

Sokára fogadta be a szervezetem,3 hónapig görcsölgettem időszakosan!

Viszont 6 évig fent volt!Egyszer-vagy kétszer volt közös fürdőzés urán gyulladásom, azon kívül probléma mentes volt a 6 év!

A felhelyezés szissszentős, kellemetlen) (3. napon rakasd fel akkor van legelöl a méhed),

....levétel meglepően észrevehetetlen

2009. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Használhatsz fogamzásgátlásra hüvelykúpot, vagy tablettát is!!
2009. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!