Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mióta kell rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta kell rendszeresen menstruáljak ahhoz, hogy a doki felírja a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy el kell teljen egy bizonyos idő, de nem tudom, hogy ez tényleg így van-e...és ha tényleg így van akkor mennyinek?
2009. aug. 8. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legalább két év.
2009. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Minimum két év. Egyébként pedig legyen stabil kapcsolatod, ami legalább másfél-két éve tart. A fogamzásgátló ugyanis a nemi úton terjedő betegségek ellen nem véd. És 18-19 éves korod előtt nem javasolnám. Egyrészt azelőtt nem nagyon van az embernek stabil kapcsolata, másrészt pedig a hormonháztartásodat ebben a korban nem kellene még felborítani.
2009. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemkell h rendszeres menstruálj ahhoz h tablettát kapj. a lényeg csak az h az első menzeszedtől azért teljen el bizonyos idő, ne rögtön irass fel. én abszolút nem menstruáltam rendszeresen, mikor tablettát kaptam. össze visszajött meg, 28 és 38 napok között, volt h 10 napig tartott, volt h több.
2009. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem se jött meg rendszeresen, volt ojan h csak 2 havonta volt. akkor kifogtam egy büdösnagy paraszt nögyógyászt, aki azt mondta h majd legközelebb akkor jöjjek ka 24 éves koromban nem lesz babám v nem eshetek teherbe... -.-" pff hejben letudtam volna verni a fejét vmi orvosi müszerrel...

most egy tök kedves(jófej) dokinöm van, nekem3 éve jött meg elösször, és mivel nem is volt rendszeres és kellett is a fogamzásátló felirt egyet. ja és nem kell rendszeresen menstruálni. 2 év kell kb, de vannak alacsony hormontartalmü bogyik amikkel nem lesz baj, és akár már 13 éves kortól lehet... persze csak orvosi engedéjjel ojanoknak akiknek nem szex céljából kell...

2009. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat = )

És az a 2 év? Feltétlen meg kell legyen vagy lehet 1-2 hónappal kevesebb is?

2009. aug. 8. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év
2009. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!