Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretkezhetünk már gumi nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezhetünk már gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Daliat szedek, az elsö honap letellt menzeszem is volt, most a 2 levél 5.szeménél tartok.

2012. okt. 23. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha akartok gyereket, rajta!
2012. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen szeretkezhettek, most már védeni fog
2012. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.koszii!:) a dokim aztmondta, hogy 2hét után biztonsagos..de en vartam vele meg..:)
2012. okt. 23. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első minek válaszol?...


Mi fog.gátló elkezdése után 1 héttel már élesben, megszakítás nélkül csináltuk, nem lettem terhes. (Nem vagyok meddő, párom sem steril, erre van bizonyíték...:-))

2012. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3.kosziiiszepen! :) jo fej vagy.:)


en nem is foglalkoztam az elsovel..:)

2012. okt. 23. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"Az első minek válaszol?..."


Minek kell egyáltalán ilyen kérést felenni? Azért, hogy egyel több legyen az oldalon?

Betegtájékoztató, orvos!

Ha ezeknek nem hisz, mi a büdös f.szért tesz fel kérdést? Majd az itt válaszolóknak jobban hisz?



Nevetséges.

2012. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Betegtajekoztaton nincs rajta..nem, nem azert..es itt nem a hit a kerdes hanem a velemeny, tapasztalat..
2012. okt. 23. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs rajta a papírján... És az orvos sem mondja el.

Ez az oldal meg azért van, hogy kérdezzünk.

Nem kötelező válaszolni...

2012. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha a megelőző hónapban nem szedett hormonális fogamzásgátlót:

A menstruációs ciklus, vagyis a havi vérzés első napján kezdje el a Dalia bevont tabletta szedését. A csomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt bevont tablettát vegye be. Ha például szerdán jelentkezett a havi vérzés, a "Szerda" feliratú tablettát válassza. Ezt követően a nyilakkal megjelölt iránynak megfelelően szedje a tablettát naponta egyesével, amíg mind a 21 tablettát be nem vette. Ebben az esetben a Dalia bevont tabletta hatása azonnal jelentkezik és nincs szükség további kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazására.

A ciklus 2-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban az első csomag esetében a ciklus első 7 napján keresztül kiegészítő (barrier-elvű) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell. "


Nincs benne, mi?

Talán dugás előtt meg kellene tanulni szöveget értelmezni.

2012. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem ezt szedtem... Abból indultam ki.

Hasonlók voltak rajta, de hogy mikortól lép életbe a hatása... azzal nem találkoztam.

2012. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!