Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy hogy nekem nem lesz baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hogy nekem nem lesz baba a pharmatex mellett?

Figyelt kérdés

nagyon sokan negatív véleménnyel vannak a pharmatex termékekről.én már 3 hónapja használom és nincs vele semmi gond.pont ovum idejére esett hogy elfogyott és legutóbb csak fél adagnyit tudtam hadsználni.és a baba így sem csuszott be.

Akkor én erős kivétel vagyok?



2012. okt. 25. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Csak nem vagy elég tájékozott, és a matek sem mehetett neked valami fényesen.
2012. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

nem, nem vagy erős kivétel

egyszerűen védekezés nélkül sem lesz minden aktusból baba, még akkor sem, ha pont középidőben van együtt a pár

1 év alatt 90%, hogy egy egészséges nő teherbe esik védekezés nélkül, tehát 3 hónapból nem kéne végbemenő következtetéseket levonni. Amennyiben nem szeretnél babát, akkor más védekezési módot kéne válasszatok, a pharmatex nem biztonságos, amennyiben meg szeretnél, akkor meg mindek a pharmatex. A fél adagnak végképp semmi értelme, vegyi anyag, bárhogy is nézzük, nem megfelelően használtad, felesleges.

2012. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második mindent leírt,nincs mit hozzáfűznöm.3 hónap alatt még védekezés nélkül is kevesen esnek teherbe.Ezalól mindig kivételek azok,akik nem akarják.
2012. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat.

Szeretnék babát,nagyon is.

De párom furcsa goncolkodású sajnos...

Ő megtervezni nem, akarja a babát,hanem ugy gondolja hogy maj jön amikor itt az ideje.és ez egy nagyon rossz helyzet.

És ezért védekezünk pharmatexel...

2012. okt. 25. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 5 évig használtam és érdekes módon nem estem teherbe mivel mindent pontosan betartottam.

Aztán mikor úgy gondoltuk jöhet a baba abbahagytuk a védekezést és féléven belül teherbe estem...tehát nem is velem volt a probléma :)

2012. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan naiv vagy, ha beveszed, amit a párod mond.

Ha szeretne gyereket, egyáltalán nem védekeznétek.


Becsúszott gyerekre várni... milyen baromság ez?

Sokaknak még úgy se jön össze, ha mindent beleadnak.


"majd jön, ha jönni akar"

De hogy jöjjön, amikor jönni akar, ha akadályokat gördítetek az útjába?


Mondjuk nektek még nem is tanácsolnám a gyerekvállalást...

2012. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a Pharmatex egy fogamzásgátló szer.


Igen, a Pearl indexe alacsonyabb, mint mondjuk a guminak vagy hormonális tablettának.

De ettől még fogamzásgátló szer.


Én pl. 2 éve védekezek a másik verzióval, a Patentexszel, sikeresen. És most akkor mi van? Azt erre találták ki. Nyilván akinek létkérdés, hogy ne legyen gyerek, mert 16 éves, vagy egészségi problémája van, annak nem megfelelő.


Én se "várok a becsúszott babára", de ha mégis megtörténne, nem okozna gondot megtartani.

Ennek függvényében döntöttünk arról, hogy a hormonok (nem túl egészséges) és a gumi (amire nálunk nem a pasim, hanem én vagyok allergiás) helyett váltunk erre.


A gond az, hogy a legtöbben nem tudják felnőtt módra mérlegelni a vállalható kockázatot, és csak feketén vagy fehéren nézik a gyerek-kérdést: vagy akarsz vagy nem. Mi meg úgy érezzük, hogy se pro se kontra nem kell ennyire rágörcsölnünk az egészre. Én nem foglalkozom az itt fanyalgókkal, hoztam egy döntést, és annak minden következményeit magam fogom viselni (illetve a partneremmel együtt), nem az itt fórumozók fogják eltartani a gyerekem, ha lesz, és nem ők fizetik a TB-met sem, hogy ha a hormonok miatt trombózist kapnék, akkor azon gyógykezeljenek. Innentől a fogamzásgátlás a magánügyem.

2012. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!