Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merjem szedni a cypromixet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem szedni a cypromixet?

Figyelt kérdés
Eredetileg Jangeet irt fel az orvos de nem volt jó és drága is volt számomra. Ez sokkal olcsóbb de most hogy utánaolvastam...Hát nemtom
2012. okt. 25. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt szedd amit felírtak, ha nem jó menj vissza a dokihoz és mond neki hogy nem jó és kérj másikat inkább mint hogy magadnak árts.
2012. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezt is felirta, nem magamtól találtam ki, csak visszamentem és modntam adjon mást, ezt adta.
2012. okt. 25. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem szedném be a helyedben.


Nekem is felírták, elmentem egy másik dokihoz, aki FELHÍVTA az első orvost, hogy hogy merészeli indok nélkül kiírni ezt a tablettát.

2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem 1 éve. Nekem a bőröm miatt írta fel. Csodás lett a bőröm. Az ára is nagyon jó.

Egyébként, ha fogamzásgátlót akarsz szedni, akkor el kell viselned az árát... 3 havonta szerintem nem sok az a 6ezer forint. Főleg ha felesben fizetitek a pároddal.

Amúgy a cypromixnél nem tapasztaltam problémát. Egyik ismerősöm 4 év után abbahagyta, van már babájuk, semmi baja.:)

19/L

2012. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, most csodás a bőröd az antiandrogén hatása miatt, aztán milyen lesz, amikor majd abbahagyod.. :))
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
erre nincs mit mondanom...lehet most nem lenne bajom, de utána kitudja..:)
2012. okt. 25. 20:20
 7/9 anonim válasza:

Én nem ajánlom a cypromixet, főleg annak nem, aki hízásra hajlamos.

1. a pattanásaim nem tűntek el, több van mint volt.

2. csomót híztam, a régi ruháim közül egy se jön rám, + a mellem akkora lett mint egy tejcsárda, és minden ruhában egy tehénnek nézek ki. tudom sok nő szeretne nagy melleket, de engem zavar, bármilyen felsőt veszek, mindből kivan a mellem, és pl egy vizsgán vagy munkahelyen elég kellemetlen..

3. olyan hüvelyfolyás keletkezik tőle, hogy a nőgyógyász azt hitte hüvelygombám van... a papírján szerepel a hüvelyfolyás mellékhatásként, és nekem elég durván jelentkezett ez a mellékhatás.

4. fogalmunk sincs, hogy véd-e a gyógyszerszünetben mert egyrészt nincs ráírva a papírjára, másrészt önmagában nem adható fogamzásgátlónak, hanem csak bőrproblémákra.

5. elvileg ha valaki fogamzásgátlót szed, csökken a menstruációs fájdalma és a vérzés ideje.. na nekem nem csökkent hanem nőtt 6 napig tart, a 4 helyett. ráadásul már előtte 1-1,5 héttel görcsöl a hasam, ami eddig nem volt.

6. háziorvos nem írhatja meg, így szaladgálhatok a 100 km-re rendelő nőgyógyászhoz..


utálom ezt a gyógyszert, másikat fogok íratni, valami normálisat. szerintem te is írass normálisabbat, és nem az árát kell nézni, hanem hogy meglegyenek azok a funkciói, amik egy normál fogamzásgátlónak kellene, hogy legyen.

2013. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem egy ultrahangon derült ki, hogy ugyanúgy van mellette peteérésem, ergo nem véd, az a szerencsém, hogy nem volt kapcsolatom, amióta szedem. Komolyabb problémákat is okozott, abbahagytam, mert muszáj volt.
2013. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 1,5 évig szedtem, mert ezt írta fel a doki fogamzásgátlásra. Otthon elolvastam a betegtájékoztatóját, látom, a fogamzásgátlás csak a mellékhatása. Visszamentem, megkértem hogy írjon fel másikat, mert ezt fogamzásgátlásra nem szeretném szedni. A válasz? félórás kioktatás, hogy én ne tudjam már jobban, hogy mi jó a védekezésre meg mi nem, aztán csak ezt írta fel azóta is. Holott nem én találtam ki, hanem le van írva minden a tájékoztatóban...
2013. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!