Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy abortusz?

Figyelt kérdés
Kétgyermekes pár vagyunk. Sajnos becsúszott egy harmadik baba, akit nem szeretnénk megtartani, anyagi okok miatt. Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül most egy abortusz?
2012. okt. 27. 19:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Manapság már igen hatékonyan meg lehet előzni a teherbeesést. Persze mivel nincs 100%-os módszer, így elítélni sem tudom azt, aki normális védekezés mellett (gumi, tabletta, spirál stb.) teherbe esik és el akarja vetetni.

De ha azért valljuk be, hogy a legtöbb abortuszra azért van szükség, mert az emberek felelőtlenek és b.sznak rendesen védekezni.

2012. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Ez az oldal nem azért van hogy a HOZZÁSZÓLÁSOKHOZ szóljunk hozzá hanem a kérdéshez.

Kedves kérdező!Szerintem előtte kellett volna gondolkodni de most már mindegy.Egyébként szerintem is 75-90 ezer magánklinikán

2012. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"ne ölj"

Mózes 2. könyve 20. fejezet 13. vers

ehhez tartsd magad

2012. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
honnan veszítek hogy nem gondolkodott előre? Hallottam már olyanról hogy lány ugy eset teherbe hogy gyógyszert is szedet és gumit is használtak...
2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!