Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tampon milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tampon milyen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Nemrég vesztettem el szüzességem,védekeztünk,mégis késik 4 napja,szétvet az ideg,ha mindig ilyen lesz,akkor nem tudom mi lesz,még a kedvem is elment tőle.. voltam nődokinál mikor még szűz voltam,mert volt fertőzésem,anyu kérte,hogy irjon fel fog.gátlót,de nem akartam!Azt nem fogom szedni + doki apum barátja,nekem így is olyan kellemetlen volt nála..de más választás nincs.Emlegette nekem ezt a kúpot,majd ha legközelebb megyek hozzá felírja..
2012. okt. 28. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell felírni, mivel patikában vény nélkül kapható.

Viszont baromira megbízhatatlan, egy év alatt 5-20% mellette a teherbeesés esélye.

És egyébként sem oldaná meg azt a problémát, hogy a menzesz késése esetén aggódsz...

Maradj a guminál, ilyen korban az a legmegfelelőbb védekezési módszer!

Ha nem szakad ki, és rendesen használjátok, akkor nem leszel terhes.

2012. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kúp-tampon,nem tudom pontosan,elnézést.:(
2012. okt. 28. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Az első szex megbolygatja a ciklusodat simán. Én pár hónapja voltam először együtt valakivel és utána 3 hetet késett. Bár én idősebb vagyok nálad, de én is tiszta idegbeteg voltam. Amitől méginkább késett. tudom ettől nem leszel nyugodt, de valahogy próbálj megnyugodni, vagy beszélj valakivel akiben bízol, sokat segít ha nem vagy egyedül a problémáddal.

21/L

2012. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat.Barátom/barátnőm itt vannak velem,nagyon aranyosak:) +barátnőimnek is késett 1,2 hete,azért nyugtatnak.:)
2012. okt. 28. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"kúp-tampon,nem tudom pontosan,elnézést.:("


Van mindenféle. Kúp is, tampon is, krém is, tabletta is.

Az összes ugyanúgy működik: fel kell dugni a hüvelybe és elpusztítja a spermiumokat.

De az összesre igaz az, amit az első válaszban írtam.

Megbízhatatlan, jó eséllyel teherbe esel vele.

2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lényeget lehagytam,hogy mellé + óvszer is lenne:)
2012. okt. 28. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a választ lásd a másik kérdésednél:D
2012. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mármegvan.:D haha,köszi.:) benne vagyok témába :D
2012. okt. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!