Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 napja voltam együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 napja voltam együtt a barátommal és óvszerrel védekeztünk. Elméletileg nem történt semmi baleset. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
de nagyon fáj a derekam mint amikor megjön, a hasam szurkál már egy hete és elkezdett fájni a mellem.az első tünetek lehetnek felfázástól?ugye nem terhesség?
2012. okt. 28. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a megtermékenyülés is 2 hétig tart. Ezek inkább menszesz előtti jelek, nem terhességi tünetek. Kizárt, hogy terhes vagy.
2012. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel védekeztetek kicsi az esély a terhességre. Valószinűleg csak pre mens tünetek mivel hamarosan meg fog jönni.
2012. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kéne megjönnie..az alapján h okt.5-én jött meg utoljára..ezért parázok:(
2012. okt. 28. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet felfázás is. Mivel eltelt 2 hét az aktus óta csinálhatsz lassan tesztet és kiderül van-e ok az aggodlaomra,de nem hiszem. vagy felfázás lehet vagy annyira félsz attól hogy történt egy kis baleset hogy produkálod a tüneteket.
2012. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem..a hasfájás annyira nem is nyugtalanítana.amiatt aggódok, hogy a mellem menstruáció előtt egy héttel szokott fájni meg feszülni és én úgy számoltam van még kb 8-10 nap addig és ez még korai..
2012. okt. 28. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy 12 nap után semmiképp nem vagy terhes?? Akkor mitől lennének tünetek? Mire a tünetek elkezdődnének addigra már rég meg kellett volna jönnie neked... Ha egyáltalán vannak tünetek, ugyanis nem mindenkinél jönnek elő.
2012. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönööööööööm a válaszokat:) remélem igazatok van!!:)
2012. okt. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!