Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki terhes, és úgy jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki terhes, és úgy jön meg neki, akkor az miben más? Mennyiség, minőség, szín? Mert nekem kevesebb mint szokott, de ugyanolyan állagú, meg színű. Ja és a hasam is görcsölt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes... nekem is előfordult, hogy kevesebb volt a mennyisége!

azt mondják, ha terhes vagy és úgy menzeszelsz, akkor az kb 2-3 napig tart, és legtöbbször más a színe is!

de hogy megnyugodj vegyél magadnak egy tesztet, az a legbiztosabb, kapsz 800 ft-ért is a megfelelő helyen.

kívánom, hogy úgy legyen,ahogy szeretnéd!

2009. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy akkor nem jön meg -.-"

Ha megtermékenyül a petesejted(terhes vagy) akkor nem menstruálsz(nem jön meg)

2009. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó, akár milyen hihetetlen, vannak nők akik úgy is menstruálnak, hogy terhesek, barátnőm éppen így maradt terhes, mert még a gyanú sem merült fel benne, hogy az lehet, mert ugyanúgy menstruált és a 4. hónap maradt ki neki amikor már késő volt...
2009. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bizony én két ilyen nőt is ismerek mint akikről az utolsó ír, a menzesz simán megvan a nők elég nagy részének az első hónapokban. és ezekben más amikben te kérdező leírtad. de mivel én még nem voltam terhes így nem tudom hogy milyen...
2009. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!