Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha egy nap 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egy nap 2 tabit vettem be véletlenül? Tri regolt szedek

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
eddíg mindíg este 6kor vettem be a tabit de inkább áttettem az időpontot délre mert akkor tuti nem felejtem el...ma viszont valami megzavart és bevettem délben is és 6kor is!Most mi lesz?
2009. aug. 11. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi. de egy új csomagból pótolnod kell a 21. szemet a hónap végén.
2009. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az idözavart megértem de a napokat hogy nem figyeled? v ha nincs rajta nap akkor alkoholos filctoll és irkáld oda, igy bizti h nem kavarodsz meg:D tesóm is igy csinálta. az enyém meg napozva van:) de még igyis állandóan parázok h bevettem e... :S
2009. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor így majd mindíg pótolnom kell az új csomagból?
2009. aug. 11. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
igen:S
2009. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az nem baj ha így akkor a következő hónap elején 1-el kevesebb rózsaszín bogyóm lesz és hónapvégén pedig barna bogyó helyett rózsaszín lesz az utolsó?Ettől még védeni fog ugye?Kérlek válaszoljon valaki aki tud!
2009. aug. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!