Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen foggátló van ami nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen foggátló van ami nem drága?

Figyelt kérdés
én most a 2. levél cypromixnél járok, és nem tudom van e valami hasonló árban ami kissebb hormontartalmú. nekem foggátlóként írták fel és elég hypochonder vok..., nem tudom jó lesz e nekem. van tippetek?
2009. aug. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A dokinak gondolom elmondtad mennyit szánsz rá összegben. Annak megfelelőt írt ki. Ha meg hipohonder vagy akkor meg szerintem teljesen felesleges volt a tabi kiíratása.
2009. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kérdezett szinte semmit. csak sokan írják hogy nem épp erre való. nekem pedig fáj a mellem tőle. mennyi ideig normális ez?
2009. aug. 11. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
az olcsó ami magas hormontartalmú mert elavult régi fejlesztésű gyógyszer. az alacsony hormontartalmú gyógyszerek drágák. ha beválik akkor maradj ennél, fölösleges váltani, más is szedi azt amit te.
2009. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hypochonder vagy, akkor tuti a többitől is "lesz" valami bajod. Mert mindegyiknek vannak mellékhatásai.

Kicsit én is az vagyok, bár annyira nálam nem vészes. Viszont jó tanács: fórumokat ne olvass gyógyszertémában, mert azoktól én már szinte a végrendeletem írtam, annyi rosszat írnak össze.

2009. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tri-regolt szedek,semmi bajom nincs töle,sőt,előtte yadintol kijött mellékhatások is elmultak

3000 a 3 havi kb

2009. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony hormontartalmúak kb 6000 és efelett/3 hó. A mellfájdalom bármelyiktől előfordulhat és nem is biztos, hogy elmúlik. Én a 8. levélnél tartok, a 3. fajta gyógyszernél és még mindig van mellfájdalom. Ami olcsó és frankón megterheli a hormonháztartásodat, azok a régi gyógyszerek, mint a tri-regol, rigevidon. A cypromix a legolcsóbb gyógyszerek közé tartozik. Ennél olcsóbbat nem fogsz találni. Mellesleg magas hormontartalmú és szőr-és bőrproblémák miatt javasolt ezt szedni. Te ezért kaptad ezt a hormonbombát??? Az injekció is nagyon olcsó.
2009. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem olcsóbbat akarok, csak lindynette nekem nem jött be előtte, ami 6-7ezer volt, szóval ez alatt akartam csak. én foggátlóként kaptam, kérdezte doki hajlamos vok e pattanásokra,mondtam igen,szóval ezt kaptam:)
2009. aug. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!