Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tudtok a mercilon nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok a mercilon nevű gyógyszerről? Aki szedi, annak mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,én 3évig szedtem 16éves koromtól. Nem volt semmi kellemetlen, nem híztam meg tőle(pedig nem vagyok sovány :D) rendszeressé vált a vérzésem, és csak 3-4napig tartott. Ráadásul semmi görcsölés. Szóval nekem bevált. Üdv:Kata
2009. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 levelet szedtem be belőle. Hasfájás, rengeteg pattanás, erős mellfeszülés, hányinger, eltolódott megvonásos vérzés, pecsételés, hízás. Lindynetteről váltottam erre, de már a lindynette is hazavágta a testem, ez csak tovább kínzott. Most megint váltok. De én állítólag hormonérzékeny vagyok, ezért ezek a mellékhatások. Jah és nem utolsó sorban a sokkal korszerűbb gyógyszereknél is drágább (7500/3 hó). Az orvosom szerint az egyik legrégebben forgalomban lévő gyógyszer, és nem is annyira hatékony, mint a 3.-4. generációs tabletták. Most yasminellet kaptam, ami vmivel olcsóbb is és sokkal modernebb.
2009. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit takar az,hogy modernebb?jobb a hatása?amúgy én 4 éve szedem,meg vagyok vele elégedve,csak kiváncsi voltam a véleményekre:)
2009. aug. 12. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem annyira jó a védőhatása, mint a 3.-4. generációs tabiknak. Nekem ezt orvos mondta. Előtte lindynettet szedtem és azt mondta a doki, hogy az sokkal biztonságosabb, mert a mercilon már a 70-es évektől forgalomban van.
2009. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!