Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MI lesz akkor ha egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lesz akkor ha egy nap véletlen 2szemet vettem be (é nemtudom pótolni másik levélből) így ez a ciklus 21nap helyett csak 20lesz?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor a 27.napon kezdjem megint és akkor utánna visszaáll minden?ugyan olyan védett leszek?
2009. aug. 11. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:
tri regolt szedek ami több fázisú így az első fázisból van egyel kevesebb baj ha így folytatom tovább a levelet és a köv.hónapban meg a megszokotan folytatom?
2009. aug. 11. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond ebből. De azért kérdezz meg egy nőgyógyászt, vannak fent net-en is, tőlük lehet e-mail-ben kérdezni. Kérdezd meg tőle, de fontos, hogy a gyógyszered nevét is írd oda!
2009. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát csak 20-at szedsz be most, majd megtartod a szünetet (ne hosszabbítsd meg a szünetet semmiféleképpen!) és akkor így megmarad a védettséged!
2009. aug. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor nem gond ha az első fázisból kimarad 1 ugye?előbb kezdem el szedni a második fázist és akkor semmi gond?:)KÖszönöm
2009. aug. 12. 08:17
 5/9 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató.
2009. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
abba nincs beleírva
2009. aug. 12. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz teljes a védelem és teherbe eshetsz. Mivel az utolsó héten nem lesz meg minden szemed. Én nem tartanék szünetet, hanem beszedném a következő levelet is. Így viszont 1 nappal korábban fog megjönni. Másik lehetőség, hogy a 2. héten elfelejtesz egyet bevenni. Akkor kevésbé valószínűbb, hogy megszakad a védelem. A legbiztosabb, ha nem kavarsz semmit, hanem védekezel a levél alatt és a szünetben is más módon.
2009. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah bocs, több fázisú...Akkor más a helyzet. Attól függ, honnan hiányzik az a szem. Ezért jó modern gyógyszert szedni, mert ott le van írva, mit kell tenni ilyen esetben...A régi gyógyszerek tájékoztatójában meg semmi hasznos infó nincs. Legjobb, ha a dokid kérdezed meg. Szerintem mindenképp védekezz majd más módonis, nehogy meglepi érjen.
2009. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pénteken már tudnák iratni másik gyógyszert az baj lenne ha pénteken pótolnám be azt az egy szemet és csütörtökön a másik fázisból vennék be?
2009. aug. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!