Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel együtt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel együtt voltunk vasárnap (7 napja), de nem védekeztünk, nem volt bent sok ideig, nem is mentem belé, de mégse jött meg neki (3 napja kellett vna), akkor lehet, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Mi a teendő, hnap veszünk teszte, ha pozitív mi legyen, ha negatív akkor mi legyen ?

#hkghgkhd
2012. nov. 4. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz ha kiveszel 2 hetet a suliból és elmész dolgozni, ugyanis az abortusz 30 ezer körül van. Gratulálok.
2012. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
először is...hány évesek vagytok és ha terhes lenne a barátnőd meg-e tartanátok ?..
2012. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ennyitől nem valószinű.... de ha fiatalok vagytok még, akkor ne nagyon szórakozzatok ilyenekkel!!!!
2012. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
vegyetek tesztet! ha negatív, akkor nincs gáz, DE ha továbbra sem jön meg neki, 5-7 nap múlva teszteljen újra! Ha az ismét negatív, de utána sem jön meg, akkor irány a doki. Ha pozitív, akkor mondjátok meg a szülőknek! minnél hamarabb!! Ha már a barátnőd elmúlt 18, akkor ha nagyon nem akarjátok, nem kell elmondani a szülőknek (bár én nem ajánlom). Aztán szintén irány a doki, ő majd tájékoztat a további lépésekről. (egyébként meg nem hiszem, hogy terhes lenne...)
2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
utolsó, a teszttel nem megy semmire, mert 7 napja volt az aktus..
2012. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de megy, mivel három napja meg kellett volna hogy jöjjön neki... Akkor nem megy semmire, ha hét nap után úgy tesztel, hogy még nincs a közelében annak, hogy megjöjjön neki
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a korai terhességet úgyse mutatja ki a teszt...
2012. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha 7 napja volt az aktus, akkor NEM MUTATJA KI A TESZT!
2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
erről beszéltem...
2012. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!