Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gond lehet-e a 2 napos késés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet-e a 2 napos késés?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 2 napja késik. A hasa már tegnap reggel óta fáj. Az is közrejátszhat, hogy szombaton nyelvvizsgázik. Legutóbb 2 hete voltunk együtt, akkor a szex végén (óvszer végig fennt volt) vettem észre, hogy úgy fél-1 centivel lejjebbcsúszott. Feszesen tartott, és az ondó is benen volt, de mégis félünk. Szerintetek lehet-e terhes?

Idegeskedés jó adag volt mellé, nagyon félünk hogy lehet valami baj.


2009. aug. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a stressz miatt késik. Attól, hogy kicsit lejjebb csúszott, még nem lesz terhes senki.
2009. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak a stressz az oka, hogy késik. ugyhogy nyugi :)
2009. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm a válaszokat! Én valamennyire megnyugodtam, de barátnőmet mivel tudnám nyugtatni szerintetek? Mert végülis nekem könnyebb, mert nem én hordom ki, szülöm meg, vagy esetleg nem belőlem veszik ki még idő előtt..
2009. aug. 13. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a stressz miatt késik.a barátnőd nem is fog addig megnyugodni amig meg nem jön neki vagy nem csinál egy tesztet,ami kimutatja hogy nem-e terhes.
2009. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz. Ha úgy történt minden ahogy leírtad akkor tuti, hogy nem terhes.
2009. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha néha kicsit gondolkodnátok is, akkor rájönnél, hogy mi is a működési elve az óvszernek és miért is nem gond, ha egy centit lentebb csúszik.
2009. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátomnak annyi a cucca, hogy lefolyik a pénisz tövéhez. Ha lecsúszna a gumi, biztos belém jutna. Ha nálatok ilyen nem áll fenn, akkor nem lehet gond. Amúgy 1 negatív terhességi teszt nyugtatná meg. Szal tesztelnie kéne.
2009. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!