Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyik éjszaka történt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik éjszaka történt az aktus, óvszer nélkül, bár nem benne mentem el. A csajnak másnap egyből megjött. A héten kellene ismét megjönnie, viszont azóta sokat fáj a hasa, megduzzadtak a mellei. Lehet terhes? (azaz ha hibáztam. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, elmennétek ultrahangra, de nem képes rápisilni egy 400 forintos tesztcsíkra, hogy kiderüljön...?!
2012. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Vasárnap kellene megjönnie neki, hacsak ismételten nem késik napokig. (Bár ha késik,akkor a teszt kerül előtérbe.)
2012. nov. 12. 13:54
 13/20 anonim ***** válasza:

De lehet, bár kis eséllyel.

A "kiveszem, mielőtt elmegyek" nem védekezés, hanem orosz rulett. Neked baromi könnyű a lány testével játszani, végül is nem téged kaparnak ki, ha mégis becsúszik a gyerek.


Volt itt egy lány, aki hasonlóan járt. Menzesz előtt egy nappal szexelt, védekezés nélkül (vagy kiszakadt a gumi, már nem tudom). Mivel következő nap megjött neki, gondolta felesleges a 72 órás tabi.

Hát a következő már nem jött meg.

2012. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem játszom a testével. Szeretem ezt a lányt és jó ideje együtt vagyunk, ilyen még sosem fordult elő.
2012. nov. 12. 19:02
 15/20 anonim ***** válasza:

Milyen nem volt? Hogy késett neki, vagy hogy védekezés nélkül megdugtad?


Ha szereted, akkor vigyázol rá. Ha szereted, akkor gumit húzol, vagy leülsz vele megbeszélni, hogyan védekezzetek a továbbiakban (tabletta, gumi+spermicid, gumi magában stb.).


Ha kiteszed annak a veszélynek, hogy abortuszra kelljen mennie (bár már egy 72 órás tabi is elég nagy szívás, igaz, még mindig jobb alternatíva), akkor nem szereted. Akkor azt szereted, hogy NEKED jó vele, hogy TE élvezed, amit ő nyújt. Nem az a fontos, hogy Neki jó legyen az, amit Te csinálsz. De ez nem azonos azzal, amikor a másik embert szereted. Igaz, általában összekeverik a kettőt.

2012. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van.

Ha szeretnéd, akkor képes lennél felhúzni azt az istenverte kotont, hogy neki n kelljen abortuszra mennie.

Igen is játszol a testével.

De persze ő is hülye, hogy hagyja.

2012. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Teljes mértékben. Mint írtam először fordult elő. De ma megjött neki (még hamarabb is,mint kellett volna), ergó semmi gond nincsen.

Ha pedig ez jelent valamit,akkor "sohatöbbé"!!

Egyetem után pedig megkérem a kezét, mert tényleg SZERETEM!

2012. nov. 15. 21:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Hurrá.
2012. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
THE END :D
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Happy end! :D
2012. dec. 10. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!