Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
rendesen szedem, mindig megjön...lehetséges? mik a tünetek?
2012. nov. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira kicsi a lehetősége szerencsére, hogy nem parázz ezen. Nyugi, de ha nagyon nem sikerül akkor csinálj egy tesztet.
2012. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom miért jött most rám, ez a para...

rendesen szedem a tabikat, csak kicsit híztam, és alul nőtt a hasam...és szerintem ezért paráztam be

volt 2 hónapja egy gyulladásom, amire kúpot írt fel a nőgyógyász és decemberben kell mennem kontrollra...de néha beleszúr, tompán fáj alul a hasam és lehet h emiatt is képzelem azt h esetleg terhes vagyok...:/

2012. nov. 12. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért mire a has elkezd nőni, addigra már általában van tünet, na meg kimarad a vérzés (már többször is).

Jó eséllyel nem vagy terhes, de egyébként nem te lennél az első, aki tabi mellett teherbe esik.

2012. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ***verus*** ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Gondolom a dokid tudja h fogamzásgátlót szedsz, és csak nem írt volna fel egy olyan kúpot ami "kiüti" a fogamzásgátlót. És igen fogamzásgátló mellett is teherbe eshetsz. sőt meg is lehet az alatt a vérzéseid mialatt kismama vagy már. CSINÁLJ TESZTET.
2012. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mikor kúpot használtam, addig és utána 1 hétig gumit is használtunk...ezt azért írtam h lehet h nem gyógyultam meg teljesen a gyulladásból és azért érzem furcsának a hasam


tesztekben nem bízom...inkább bejelentkezem a dokihoz egy vizsgálatra

csak nagyon izgulok h nehogy baba legyen, mert most még nem állok készen rá

2012. nov. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!