Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló mellett mégis teherbe esik a lány, az hogy derül ki?

Figyelt kérdés

A megvonásos vérzés elmarad olyankor? Vagy minden megy tovább, mintha mi sem történt volna, aztán egyszer csak elkezd kerekedni a pocak?


Barátnőm emiatt nem akar fogamzásgátlót szedni.



2012. okt. 12. 02:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
ha nem akar, nem akar, ne erőltesd. ha szereted, értsd meg, mi az, ami neki jó, mi az, ami nem
2012. okt. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem. Ez csak egy felmerülő probléma, amit hiszem, hogy meg lehet oldani. Mindkettőnknek jobb lenne tablettával, plusz jóval biztonságosabb is.
2012. okt. 12. 02:08
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Kerekedik a hasad ba*d meg :-D
2012. okt. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

"Mindkettőnknek jobb lenne tablettával, plusz jóval biztonságosabb is."


Aha persze...! Valld be, hogy derogál a gumi, a kényelmes életet akarsz.... A bogyó hormon, nem olyan biztos, hogy BIZTONSÁGOS az a barátnődnek...!

2012. okt. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Valaki nem akar a kérdésemre válaszolni?
2012. okt. 12. 04:00
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Szokásos tünettek mint ami terhesègnèl ellöfordul. reggeli èmelygès ki marad a havi baly stb.... stb..... egyèbkènt ne èld belle hogy tud szedni mert nem minden lány szedhet. Doki kivizsgálja azt meg mondja hogy melyik a jó.. ( barátnöm is most ment iratattni vèrvètelre el küldtèk meg mèg egy kettö vizsgálatra remèlem nem találnak ojatt ami vèget nem szedhet) (u.i.:bocs helyes irási hibákèrt de androidos telefonrol irok + mèg erösen diszlexiás vagyok) ja fogamzás gátló melet teherbe esèsröl azèrt tudok enyit mert haver tej fakaszto buliára rajtra kèsz vagyok asszonya tabi mellet eset teherbe neki csak fel irt valamit a doki meg se nèzte azt ez lett a vège egyèbkènt ök nem bánják hogy igy alakult
2012. okt. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Fogamzásgátló mellett lehetetlen teherbe esni ha MINDIG PONTOSAN szedi be (tehát mondjuk mindig este 6 órakor), és BETARTJA A 7 NAPOS SZÜNETET. Ja igen, ha beszedi, akkor A KÖVETKEZŐ MENSTRUÁCIÓIG NE LEGYEN SZEX, a biztonság kedvéért. Ugyanis akkor még nem teljes a védelem.

Remélem segítettem valamennyit.

19/L (másfél éve szedem a fog.gátlót, soha nem volt semmi bajom, szépen lefogytam, kicsit nagyobb lett a mellem, az arcom simább :) csak pozitívat tudok mondani, de igaza van az egyik Válaszolónak, nem minden lány szedhet, sajnos nagyon szervezetfüggő.)

2012. okt. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 19 éves lány, jobb, ha tudod, a fogamzásgátló megfelelő szedése mellett is teherbe lehet esni! A pearl indexe 0,1-0,5, tehát megfelelő használat mellett 1000 nőből 1-5 esik egy év alatt teherbe. Tudom, nem sok, de van rá esély.


Plusz: elég egy hasmenéses betegség, és arra a hónapra adott esetben már nem is véd a bogyó. Tudom, akkor gumi... viszont a beléd került spermium napokig életképes lehet, tehát ha előtte való pár nap voltatok együtt, kb olyan, mintha védekezés nélkül lettetek volna együtt...


Kérdező: abban igazad van, hogy védekezés szempontjából a legbiztonságosabb, de a nő számára nem. Nekem anno semmi bajom nem volt tőle, de halottam már sztorikat...


Egyébként a barátnődnek igaza van: ha létrejön a terhesség, akkor a megvonásos vérzés nem marad el. Hiszen nem menzesz, ilyenkor nincs elvileg peteérés... ha terhes, akkor valami miatt volt ugyan peteérés, de ha utána is szedi a bogyót, akkor abbahagyásakor ugyanúgy reagál rá a szervezet, mintha nem lenne terhes.


Ilyenkor vagy a korai terhességi tünetek adnak gyanakvásra okot, illetve vannak, akik a biztonság kedvéért minden hónapban csinálnak egy tesztet.

2012. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó: tudtommal de, elmarad a megvonásos vérzés is. legalábbis én elég sokat olvastam ilyen témában, mert gyanús volt, hogy én is teherbe estem gyógyszer mellett, és az esetek túlnyomó többségében elmaradt a megvonásos vérzés is, innen vették észre a terhességet. egyéb tünetei sok embernek nincsenek is.
2012. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Általában elmarad a megvonásos vérzés. Vannak olyan nők, akiknek is terhesen is van vmennyi vérzésük, náluk jó eséllyel akkor is lesz, ha tabit szednek.

Egyébként az erős túlzás, hogy mindenkinek jó. Vkinek beválik, vkinek meg nem. A bnőim közül már igen sokan abbahagyták ilyen-olyan problémák miatt (jóindulatú melldaganat, libidócsökkenés, tüdőembólia, migrén).

2012. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!