Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát. Ha pl este 8 -kor szedem be. Mindig pontosan akkor kell beszedni, vagy késhetek vele. Ha kések mondjuk pár órát, de másnap a megszokott este 8 órában szedem be. Gond lehet? MIt kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Olvasd el azt a rohadt betegtájékoztatót!!
2012. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szedd pontosan, 1-2 óra késés még belefér
2012. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a második választ! az első válaszoló: ha eltudnám olvasni, hidd el nem írtam volna ki talán a kérdést.arra nem gondoltál, hogy esetleg egy bizonyos ok miatt nem tudom elolvasni?
2012. nov. 13. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen ok miatt?
2012. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 óra a tűréshatár általában. 1-2 óra biztosan nem gáz. Én mindig este 7 és éjjel 1 között valamikor vettem be. Soha nem figyeltem percre pontosan. Volt, hogy ha éjjel dolgoztam és elfelejtettem később mint éjjel 1 de soha nem volt gond.
2012. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ok miatt? Tudomásom szerint, ahhoz, hogy gyógyszert tudj szedni, kell lennie gyógyszernek, amit általában nem a markodba csapnak. Na már most, ha van gyógyszer, van csomagolás. Mivel betegtájékoztatót minden csomagolásba tesznek, így probléma megoldva és el tudod olvasni.

Olvasni csak tudsz, nem? Elvégre az itteni válaszokat is olvasod..

De!

Ha az a bizonyos ok az, hogy "elhagytad", még mindig ott van pl ez:

[link]


Jól látható betűkkel fel van tüntetve, hogy "Betegtájékoztató".

2012. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!