Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha óvszerrel védekeztünk, és még nem voltam fiúval?

Figyelt kérdés
Nem szakadt ki az óvszer,talán egy kicsit levegős volt a spermatartólyában, most voltam fiúval először, és nagyon izgulok, hogy lehet-e valami. Kicsit véreztem amikor elmentem mosdóba, aztán kábé 3 napig egy kicsit barnás híg folyásom volt, és volt pecsételő vérzésem is. És azóta olyan furcsán érzem magam...
2009. aug. 14. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszer nem szakadt ki nem lehetsz terhes. A vérzés pedig azért volt mert átszakadt a szűzhártyád.
2009. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha helyesen használtátok, az óvszer 97%-os védelmet ad. Ha nem szakadt ki, nem lehet gáz. A spermatartálynak kicsit levegősnek is kell lennie. Egyébként a teherbe esés attól is nagyban függ, hogy épp ovuláltál-e (erre is kicsi az esély). A vérzéshez nem értek, de az utóvérzés talán azért lehetett, mert első alkalom volt. És szerintem ezért is érzed furcsán magad. :) Új világ nyílt meg most előtted, tanuld, élvezd, de ésszel! :)
2009. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lecsúszott? Kiszakadt? Ha nem , akkor nem lehetsz terhes. Amúgy pont akkor szakad a gumi, ha levegő van alatta!!!
2009. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csúszott le és nem szakadt ki, párom ezt mondta. Csak azért kérdezek ilyeneket, mert azóta olyan furcsa a közérzetem...
2009. aug. 14. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A kérdésben nem értem a "...és még nem voltam fiúval?" :D
2009. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De még ha jut is beléd belőle, havonta csak pár napot vagy fogamzóképes, tehát elég kicsi akkor is az esélye.
2009. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Furcsa a közérzeted... ugye nem gondolod, hogy 6 nap alatt akkorára nő benned a baba, hogy furcsa legyen tőle a közérzeted? Eleve 2 hét kell a fogantatás után, hogy beágyazódjon a baba a méhbe. Mindenféle "furcsa közészet" csak ez után jelentkezik, plusz a terhesteszt is csak ez idő után alkalmazható.


ha védekeztetek, nem vagy terhes.


ha meg terhes lennék, ilyen hamar nem éreznél semmit.

2009. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem lennék, hanem lennél.
2009. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!