Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta szedését elkezdtem de nem tudom hogy az 1. nap nak számít e vagy 2. nak este 9fele jött meg de akkor nem tudtam beszedni. Ha utánna 24órán belül beszedtem az 1. napnak számít vagy már 2. nak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még plusz hét napig védekezel máshogy (amit szerintem minimum érdemes kivárni), akkor teljesen mindegy lesz.

23l

2012. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.

most szedtem be ma este a 20.tablettát.

szerinted már védett vagyok?

2012. nov. 15. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el, mivel mindenki mást mond,így én két hetet vártam szóval szerintem nem lesz gond.
2012. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy. Várj két hetet. Vagy védekezz addig. Én is két hetet vàrtam. Semmi gond nem volt. Ha már a 20 napnál jársz tuti védett vagy.
2012. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!