Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elfelejtettem bevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfelejtettem bevenni egy szemet, lehet pecsételő vérzésem? Ilyenkor teherbe eshetek ha 72 órán belül voltam pasival?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egészen a ciklus végéig teherbe eshetsz, nem csak 72 óráig. Használj gumit a következő levél tablettáig.
2009. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem utána 72 órán belül, hanem előtte. együtt voltunk, és utána felejtettem el a tablettámat.
2009. aug. 15. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
BETEGTÁJÉKOZTATÓ
2009. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OMFG. Gratulálok. Tudod elolvastam, és erre konkrét nem tért ki. De ügyes vagy, hogy ilyen értelmeset szóltál hozzá...
2009. aug. 16. 02:16
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Semmi bajod nem lesz tőle!Egy tabi semmit sem ér.Nődokim mondta.Csak szedd végig az egész levelet.Azt is amit kihagytál.Így most egy nappal tovább szeded.
2009. aug. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hímivarsejtek 2-3 napig simán elélnek benned, de akár 8 napig is, kivételes esetben. tehát ha ma kihagytál egy tabit, és holnap lefekszel, holnapután meg peteérésed lesz, holnapután is teherbe eshetsz, vagy az elkövetkező egy hét folyamán bármikor.
2009. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ami biztos jele annak, hogy a gyógyszered nem védett rendesen. Igen, teherbe is eshetsz, mivel a spermák több napig életképesek. Amúgy a betegtájékoztató VILÁGOSAN leírja, hogy teherbe eshetsz, ha kihagysz akár 1 szemet is, pláne, ha nem pótolod vagy nem védekezel más módon is.
2009. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már sokszor hagytam ki így egy szemeket, sőt, volt hogy kettőt is egymás után, nem lett belőle semmi baj. Persze mindenki másképp működik. De szerintem megnyugodhatsz.
2009. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!