Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindinette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindinette fogamzásgátlót szedek. Menstruációm nagyon minimális alig 2 nap és nem piros hanem barnás a színe. Menjek dokihoz? Baj hogy barna?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagy baj lenne de azért szerintem egy kérdést megér a dokitól, mégse legyen semmi baj emiatt.
2012. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamiadri válasza:
Szerintem jobb, ha elmész orvoshoz, mivel a menstruációs időtartamnak minimum 4 napból kellene állnia, a két nap nagyon drasztikus. Ráadásul ha barna, akkor azt is jelentheti, hogy nem sokára nem fogsz menstruálni, ugyanis ez általában nálam legalábbis akkor szokott lenni, mikor a 4-5 nap végén járok, de ha neked még csak nem is jelenik meg rögtön és zúdít el pirosan akkor lehet, hogy ott valamit nem stimmel. Nem tudom, hogy hány éves vagy de talán lehet a klimax első jele is, hogy ezt elkerüld vagy megtudd fontos, hogy minél hamarabb dokihoz menj.
2013. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!