Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a második levelet megállás nélkül, és megjött közbe. Most hadjak szünetet a második levél végeztével vagy ne?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
kell szünetet tartanod levelenként? ha kell, akkor mért nem hagytál az első levél után? ha elvileg kell akkor a 2. levél után végre hagyj szünetet
2009. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert aztírták nem probléma ezt néha meg lehet játszani ha nyaralni mész és fürödni akarsz. Hát én akartam é nem jött be, bezzeg a hugomnak igen. Neki semmi baja nem volt így. De most mult el és mindjá megjön meginnt...:(
2009. aug. 17. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudsz olvasni? Mert oda szokták írni, hogy pecsételni fogsz, ha nem tartasz szünetet. Magyarán halál feleslegesen kavartál, mert így is akkor véreztél, amikor nem kellett volna...Ezért hát tök felesleges így tologatni a mensit. Ha rendesen szeded, legalább tudod, hogy mikor jön meg, a pecsételés viszont kiszámíthatatlan teljesen. A 2. levél után mindenképp szünetet kell már tartani!!!
2009. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!