Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátló tablettát felírni. Sajnos nem rendszeres a menstruációm. Ekkor mit fog tenni az orvos?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos így nem írhat fel, vagyis nekem azt mondta, hogy ebben az esetben nem írja fel és annyit mondott hogy elég nagy baj.

2008. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát mit jelent h nem rendszeres? meg mióta nem az?


ha nem vészes, akkor felír, sőt még jót is tesz, mer attól rendszeres lesz!!! nekem ilyen 1-2 heteket sokszor késett és most már tabl-t szedek és most teljesen beállt

2008. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek így is felírják a tabit, mondván "majd ettől rendszeresen meg fog jönni". Vannak már olyan gyógyszerek, amitől megjön a mensi és akkor el lehet kezdeni szedni a tabit. Viszont az az igazség, hogy így nem lenne szabad felírnia az orvosnak a tabit :S
2008. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Már bocs, de ez szerintem hülyeség. Éppen azért jó, h beállítsa a mensit (nekem kb. 40 naponta jött meg előtte, most meg 28). Nem lehet, h azért nem írta fel, mert túl fiatal vagy?
2008. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. nem rendszeres az azt jelenti h kb 3-4 havonta jön meg. én is így hallottam, hogy az beállítja. kiváncsi vagyok arra, hogy ez valóban így van e. köszönöm az eddigi válaszokat:)
2008. máj. 26. 20:17
 7/9 A kérdező kommentje:
jah és most veszem észre h butaságot írtam a kérdésbe.felírni helyett felirattatnit akartam írni!nézzétek el lécci:)köszi
2008. máj. 26. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm is hasonló cipőben járt. Kiderült, hogy túl sok tesztoszteron van a szervezetében, és a méhe is fejletlen. Végül is felírtak neki egy gyógyszert, aminek csak mellékhatása a fogamzásgátlás. Sajnos nem tudom mi a neve ennek, de ha jól tudom, akkor neki azóta rendszeres. De azt mondta neki az orvos, hogy ezt mindig szednie kell, hogy normálisan megjöjjön. Nem akarlak megijeszteni, erre érdemi választ úgyis csak egy nőgyógyász adhat.
2008. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom h csak ő adhat választ, csak kiváncsi vagyok azokra, akik ugyanebben a cipőben járnak. nem ilyesztettél meg. köszönöm
2008. máj. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!