Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetséges ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges ez? Vagy más az oka?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy késik a menzeszem kb. 1hete,nagyon sokat stresszeltem az utóbbi időben a suli miatt meg hasonlók miatt.Sosem volt rendszeres, mindig késett +/- 2-3 napot, vagy nemis nagyon törődtem vele.Mindazok ellenére, hogy fehér folyásom van, érzékenyek a melleim, fájdogál a hasam és pattanások is kijöttek rajtam, még mindig nem jött meg.Ezek az előjelek mindig akkor jönnek ki, ha már megfog jönni. Viszont az előző napokban olyan szurkálásokat éreztem a petefészkeimnél mint az ovulációkor. Ma viszont nagyon halvány barna folyásom volt, lehethogy ez azért mert megfog jönni? vagy lehetséges, hogy még csak most volt az ovulációm? vagy egyéb okok ?

2012. dec. 6. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Van oka, hogy a fogamzásgátlás témakörbe írtál és nem a nők egészsége rovatba?


Ha van okod aggódni, akkor csinálj egy tesztet.

Ha nincs, akkor a nők egészsége témakörben tedd fel a témát, valószínűleg hozzáértőbb válaszokat kapsz!

2012. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!