Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal az utóbbi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal az utóbbi egy hétben sokszor szeretkeztünk és az utóbbi alkalommal (két nappal ezelőtt) kiszakadt az óvszer. Mensi után vagyok 3nappal. Előfordulhat hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélye , de kisebb.
2009. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
igen lehetsz terhes, ha belefér a 72 órába én átgondolnám a sürgősségi fogamzásgátlás lehetőségét. minden nap van olyan akinek kiszakad az óvszer... egyszerűen nem bírom felfogni hogy hogyan. én 5 évig védekeztem gumival és soha sem szakadt ki. egy óvszer olyan teherbíró hogy 3-4 liter vizet bele lehet engedni, kibírja. inkább lehet hogy egyszerűbb lenne azt írni hogy nem használtatok gumit.
2009. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írom, mert használtunk. Nekünk sem szakakd még ki sosem.. nem tudom most mi történt.
2009. aug. 22. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!