Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szept 11-én kiszakadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szept 11-én kiszakadt az óvszer. Nem tudtunk 72órás tablettát venni, augusztusban már kellett, aminek a bevétele után 7 nappal meg is jött neki. Aggódunk, hogy szept 27 van és még nem jött meg. Csináltunk tesztet, ami negatív lett. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

A kiszakadást csak az aktus végén vettük észre, de nem a hüvelyébe ejakuláltam, csak tartunk tőle hogy kerülhetett bele, de a történtek után ki is mosta magát.A tablettától aug 19-én jött meg neki. ahogy számoltuk 23 körül kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg.Emiatt félünk hogy esetlegesen a gabriella teszt nem reális eredményt adott.Elméletileg 3 nap után kimutatja, mi a történtek után 7 nappal csináltuk meg.

aki tud segitsen kérem.


2009. szept. 27. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a kimosással csak rontott a helyzeten, többet ne csinálja ha ilyen van. a teszt az aktust követően 14 nappal mutat értékelhető eredményt, úgyhogy majd csináljatok még egyet mert a mostani kezetekben lévő negatív teszt semmit nem ér. de ha nem élveztél belé kicsi az esélye a terhességnek. viszont egy tanácsot fogadjatok meg: olvassátok el az óvszer használati utasítását és tanuljátok meg azt tisztességesen használni mert nem igaz hogy helyes használat mellett két hónap alatt kétszer szakadt ki, én éveken át használtam gumit és sosem volt semmi probléma.
2009. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért szerintem még legalább 1, de inkább 2 tesztet kellene csinálni, és mindenféleképpen reggel az első pisilésnél, ugyanis ha terhes,akkor a terhességi hormonokat ekkor tartalmazza legnagyobb arányban a vizelet. Legalábbis én így tudom

És nőgyógyászt is meg kellene látogatni.

Egyébként a 72 órás tabletta annyira felborítja a hormonháztartást, hogy elképzelhető, hogy 2 hónapig nem jön meg a mensese a lánynak, vagy a tabi után 2 héttel megint...

22/L

2009. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az esemény utáni tabletta eléggé "megkavarja" a dolgokat ott bent. Lehet hogy csak szimplán a miatt késik. De egyébként nem értem a barátnődet, hogy miért nem az első dolga nőgyógyászhoz menni.. Meddig akar várni vele?
2009. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy úgy hallottam hogyha valaki egy hónap alatt 3 esemény utánit vesz be, abba bele is lehet halni, ugyh vigyázzatok... :/
2009. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a teszt neve gabriel terhességi teszt. A patikában azt mondták, hogy 3 napos beágyazódást is megbízhatóan képe kimutatni.

Az óvszer helyes használatáról pedig annyit, hogy nem hiszem hogy az a mi hibánk, ha az óvszeren tökéletesen szabályos kör alakú lyuk lesz ráadásul a tövétől 4- 5 cmre.

Nos arra is gondoltunk, hogy lehetséges hogy azért késik a mensije, mert idegeskedtünk a történtek miatt, illetve ahogy számolgattuk a tabitól pontosan 7 nappal korábban jött meg mint ahogy kellett volna, és lehetségesnek tartjuk azt hogy vissza akar neki állni a megszokott beállt időponthoz, ami szept 30ra esik.A hétvégén több alkalommal is említette, hogy nagyon olyan érzése van hogy megfog neki jönni, a hasa is fájt a melle is érzékenyebb volt. Olvastam hogy ez lehet a terhesség jele is, de az csak a beágyazódástól számított 4hét körül jelentkezhet.

A pontos történet:

Szeretkezés vége felé kb az ejakuláció előtt 10-15 perccel történhetett a kiszakadás. nem a hüvelyébe történt, hanem jóval mellette. Ezenfelül akárhogy is számoljuk, tehát a tabi okozta vérzéstől, vagy a rendes vérzésétől sehogy sem lehet peteérése sem.A kimosás pedig annyit jelent, mint amit egy nő átlagtisztálkodásnál végez.Ő nagyon bízik a tesztben, mivel végigolvastuk a tájékoztatót és szabályosan csinálta meg 7 nappal az esetleges beágyazódás után. Én valószínűleg tartom hogy vagy az idegesség miatt, vagy a tabletta miatt nem jött még meg neki.

2009. szept. 27. 22:57
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
nézd a jobbik oldalát, ha a csaj terhes akkor a gyereknek milyen megtisztelő hogy szeptember 11én fogant
2009. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom értékelni jelen pillanatban az ilyen ízléstelen bunkó vicceket már ne is haragudj.
2009. szept. 27. 23:10
 8/15 anonim ***** válasza:

szept 11én lettem 17 éves szóval kuss :)


egyébként meg ha jönnek a mensi jelei akkor ne aggódj szerintem, + ha nem benne mentél el.. kicsi az esély

2009. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet terhes. ( :

De ha nem biztos akkor menjen el egy dokihoz!

Én mikor esemény utánit vettem be akkor az történt h megjött 7 napos volt :S majd 3 napra elmúlt és megint 5-6.napra. Szóval vigyázzatok nagyon! És.. ha esetleg nem gyógyszertárba vettétek az óvszert, ezentúl vegyétek ott! ; ]

Azt hallottam h a kis 'óvodások' azzal jáccadoznak h kiszúrkodják.

2009. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

dmben vettük az óvszert, tökéletesen bontatlan volt, mi is nagyon vigyázva szoktuk használni, tekintettel a kibontásra mindenre.

Mi is úgy gondoljuk hogy nem terhes csak aggasztó, hogy nem jött még meg neki.

De Ő is csak addig aggódik amíg meg nem jön neki.

2009. szept. 28. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!