Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan h (fogamzásgátló)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan h (fogamzásgátló) gyógyszer elvonási tünet?

Figyelt kérdés
jó ez baromi hülyén hangzik, de fogamzásgátlót szedek, és mikor abbahagyom, pl hétfön, kedden nem veszek be ugye semmit,kedd éjszaka+ szerdán meg hótra szédülök, menni alig birok, nagyon rossz... de amugy meg semmi mellékhatás nem volt eddig... söt nagyon is bevált:) meliane-t szedek, ez volt a 2. levél, az elsönél is ez volt. Vélemények? ja és hétfön nögyógyászhoz mennyek vagy csak háziorvoshoz kiiratni? (azért kell kiiratni mert elsöre egyesével váltottuk ki a havi adagot h ha nem lesz jó akkor ne maradjon ránk...) elöre is köszi:D
2009. aug. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik, ugyanis a hormonok nem okoznak függőséget, a te tested is termeli őket. Én azért javasolnám a nőgyógyászt, mert ezt a szédüléses dolgot elmondhatod neki, és biztos választ fog majd adni.
2009. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan. Másnak meg a pattanásai jönnek ki a szünetben. Ez csak azért van mert a hormonok ürülnek ki. Amúgy általában 3 hónapig várnak, hogy elmúlnak-e a kezdeti mellékhatások. Szerintem várj, és ha addig nem múlik el akkor menj vissza.
2009. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak 2 napig szokott tartani a szédülés, aztán elmúlik... csak már multkor is volt ien aztán gondoltam megkérdezem hogy mitöl lehet... nem konkrétan elvonási tünetröl van szó, csak h lehet e az hogy a gyógyszer szünet miatt van ez... de akkor inkább nögyógyi?
2009. aug. 21. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:

szia! ez nem elvonási tünet lehet hanem mellékhatás! volt egy ismerősöm, aki Tri-regolt szedett! Míg szedte a tabikat semmi baja nem volt, a második gyógyszermentes napon már szédült, hányingere volt és párszor elájult! hát neki ekkor jött elő h nem szedheti mert mellékhatás volt! Na de a lényeg h sztem menj vissza a dokidhoz és mond el neki mindezt! Te is megnyugodsz és még segíteni is tud majd!

19/L

2009. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem elvonás, ez szimpla mellékhatás vagy a vérzés előjele.
2009. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aha köszi mindenkinek. akkor hétfön nögyógyi... bár most jött meg... tegnap este... max nem vizsgál meg... tanácsot tud adni... lehet hülye dolog de nem akarok váltani mert ennek volt jó "melékhatása" is... nött a cicim, a böröm aránylag jó bár azzal nem volt baj, és a hajam se hullik annyira... bár ez nembiztos h idetartozik... de a mellméret nagyon jól jött... szal azt nem akarnám eltüntetni... jónagy hülyeséget mondtam mi? de most végre jó a börömben...:S
2009. aug. 21. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit lefogyok a szünetben és kijönnek a pattik.
2009. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!