Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettának kinél volt olyan hatása lelkileg, hogy mintha abortusza lett volna? Hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés
Nem fizikailag vagy hormnonálisan viselt meg, a mensim is percre pontosan jött meg, amikor kellett volna amúgy is, hanem lelkileg. Mintha egy abortuszon lettem volna túl, az lehet ilyen kb. Már több, mint fél év eltelt és sokszor eszembe jut, hogy most hány hónapos lenne a baba, ha akkor mégis terhes voltam... Hogy lehet ezen túljutni? (Utólag már okosabb vagyok, most már nem venném be, csak nagyon megijedtem, abból a kapcsolatból nagy botrány lett volna egy baba, bár felnőtt vagyok, nem kamasz. Csak azért írtam, hogy ne azt írjátok, hogy akkor miért vettem be, milyen hülye vagyok, ezt én is tudom, de akkor az ijedtség nagyobb volt bennem.)
2009. aug. 23. 10:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

sztem ne viseljen meg, mert ha egy megtermékenyült petesejt vándorol benned és azt egy elöre meghozott mensivel kimegy a szervezetedböl, az olyan mint akinek spirálja van, ott is megtermékenyülhet a petesejt, csak a spirál nem engedi megtapadni, viszont a fogamzásgátlo tbl azért jobb lelkileg mert nincs peteérés töle, a 72 orás bogyo, bizony egy baba kezdeményt ürit ki belöled, de azt is tudnod kell, hogymindegy 50. esetben van ez csak igy, többségben csak riadalombol veszik be ezt a bogyot.,. de mivel nincs még megtapadva a baba igy nem iagazi gyilkolás., fogd fel ugy hogy nem is akartad,,

32

2009. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sajnos, kedves felháborodott kérdező, inkább örüljél h vkik megpróbálnak neked segíteni, mert sztem nemigazán írna ide senki, ha csak az írhatna, aki ilyet érez a 72 órás tabletta után, mivel ez kb egy baromság. ezvan. inkább értékeld h megpróbáltak neked segíteni, mert azis segítségnek minősült, akik a biológiával jöttek, mert aztgondolták h ígymajd könyebben túljutsz rajta...
2009. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, gyilkosságnak éreztem, bármennyire is hülyén hangzik... Na lehet jönni, hogy mekkora tudatlan vagyok... :)


Utolsó válaszolónak: Nem háborodtam fel, csak nem értem azt, hogy ha valaki kérdez valamit, akkor miért jó kioktatni érdemi segítség nélkül? Ja, hogy ez a segítség? Aha...

2009. aug. 23. 14:56
 14/19 anonim ***** válasza:
úgy tudsz túljutni hogy elfelejted mert hülyeség!! minden válaszoló ezt írja és a kérdésedre válaszol csak te nem veszed észre.
2009. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem öltél meg senkit mert nem volt kit, mivel nem voltál terhes sem! ilyen egyszerű.... jó hogy mindenki megrökönyödve válaszol mert agyrém az egész amit beképzelsz, mivel fizikailag nem helytálló. másképp ezt nem lehet magyarázni. ha egy ekkora baromság miatt gyötröd magad egy fél éve akkor fordulj pszichológushoz, nem lesz senki más aki hasonló gonddal küzd mert ez egy épeszű emberben sem fordulna meg. a válaszolók normális választ adnak, probálnak felvilágosítani hogy miért nincs okod ezt érezni, fölösleges őket hibáztatni a te hülyeséged miatt, ha a tények nem tudnak eltántorítani a rögeszmédtől, akkor szenvedj tőle. egs! kissé fekúrja az ember agyát hogy még mi vagyunk a szarok csak mert logikusan válaszolunk.
2009. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem tudom tanácsként értékelni, hogy lehülyéztek.
2009. aug. 23. 15:27
 17/19 anonim ***** válasza:
senki sem hülyézett le, és senki sem oktatott ki. csak racionális választ próbáltak meg adni a kérdésedre, amit a biológiával hoztak összefüggésbe, mivel így a legkönnyebb megérteni és elfogadni bizonyos dolgokat, hiszen a biológia magyarázat arra h mért nem kéne h ezen rágódj. hiszen az nincsen úgy, ahogy te gondolod. és erre a biológia a magyarázat. ezért jöttek sokan a biológiával, mert aztgondolták, így tudnak majd segíteni, ha észreveszed, és elfogadod a tényeket. nemvolt gyereked, és nem öltél meg senkit sem.
2009. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki értheti mire gondolsz....:-S Eléggé sajnos..meg vannak hülye emberek ez tény..deha már valaki kérdez valamit és fontos,meg tőlünk vár választ,akkor szerintem megérdemelné hogy amilyen normálisan feltette a kérdést,annyi ésszel választ is kapjon....:-)
2009. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Inkább abba gondolj bele, hogy mi lenn veled, ha egyszer valódi abortuszod lenne, ha már egy 72 órás tabletta is ilyen gondokat okoz. Ha például orvosilag indokolt lenne? Ez a klasszikus félig üres/félig tele pohár dilemma. A 72 órás tabletta egy még beágyazódás előtt álló sejtcsomót ürít ki.


Fogd fel, hogy a nagyobbik rossznak vetted elejét, hogy nem egy már fejlődésnek indult embriót kellett esetleg elpusztítanod, ha a később (hiszen "botrány" lett volna) döntesz a terhesség megszakítása mellett.

Nem tudom segít-e olyasvalaki tanácsa, aki az abortuszt általában sem tekinti mindenáron elkerülendőnek, de van olyan nézőpont, ahol a 72 órás tabletta nem "majdnem abortusz", hanem épp ellenkezőleg egy "elkerült abortusz". Annak minden kockázatával, és erkölcsi dilemmájával együtt.

2009. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!