Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma este veszem be a 14.szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma este veszem be a 14.szem Yasminellét lefeküdhetek a barátommal gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Mindig pontosan veszem be este 10kor,persze van h 1-2órával előbb vagy késöbb de az szerintem nem gond.Mit gondoltok ?
2009. aug. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis azt szokták mondani, hogy az első hónapot meg kell várni, egyéb módon kell addig védekezni. Fogalmam nincs, hogy szabad e már naturban, de sztem már nem lesz baj.
2009. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 3 hónap az abszolút biztonság.

Egy hónapot végig kell szedni, és mgváni a menzit, a legellenállóbb szervezetnek is kell egy hónap mire fölfögja a hormonok utasításait.

2009. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a második válaszoló gondolom csak viccelt. ha az első naptól kezdted szedni akkor ebben a hónapban már meggátolja a peteérést. szerintem védve vagy. de a dokid mit mondott? azt vedd alapul.
2009. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem ugy hat az elsö honapban mint a többiben.engem is figyelmeztetett az orvos,hogy minden féle képp használjuk gumit,mert még dolgounia kell a szervezetnek hogy felfogja.ugyhoy nem 100%hogy védve vagy,sött,biztos hogy nem vagy védve.inkább menj biztosra.
2009. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a mensim első napján kezdem el szedni, az enyém írja, hogy már az első szemtől véd.Mi nem is vártunk vele és mégsem lettem terhes! Szóval egy nagy butaságot írt az, aki a 3 hónapot mondja!

"Ha a Yasminelle szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben", ez áll a betegtájékoztatójában, gondolom nem hiába írták bele!

2009. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!