Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72órás miatt van, h nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72órás miatt van, h nagyon hamar jött meg?

Figyelt kérdés
Csütörtökön sajnos be kellett vennem 72órás tabit és eddig semmi bajom nem is volt..erre ma megjött..pedig még csak a 17.napban vagyok...ez nagyon nagy probléma???kérlek segítsetek..
2008. máj. 28. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez biztosan a tabi miatt van. Én azt hallottam, hogy annak jön meg előbb, akinek tényleg szüksége volt rá, mert teherbe esett (de erre nem tudnák megesküdni, lehet, hogy csak a "hormonbomba" miatt van).
2008. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez így nem igaz. a 72 órástól igen, megjöhet.de nem biztos hogy terhes voltál, ez így nem igaz. viszont mindenképp megkérdezném orvos tanácsát, hogy mire számíts ezek után, mert jól tudom, milyen napokig rágni a körmömet, hogy most kell-e megjönnie, vagy mi a ...

Elméletileg meg kéne jönnie időben, ezek utánis, de nem tudom, hogy vettél-e már ber, mikor vettél be utoljára ilyet, stb.

2008. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bekem azt mondta az orvos, h minden 72 órástól(a bevételétől számitott) 10 napon belul meg kell jojjon...ugyh nyugodj meg ez azt jelenti h hatott a tabi
2008. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!