Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol: vitaminos vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Tri-Regol: vitaminos vagy sima? Ezt kérdezte a gyógyszerész. Nem is tudtam, hogy ilyen van.

Figyelt kérdés

Már 4. hónapja szedem a Tri-Regolt, de eddig én ilyenről még nem hallottam. Ráadásul a vitaminos még párszáz forinttal olcsóbb is, mint a "sima". Tud valaki erről mondani valamit? Mármint van valami jelentős különbség a kettő között, milyen vitaminokról van itt szó, stb. (Azt azért tudom, hogy az az alapvető különbség, hogy az egyik vitaminos a másik meg nem.)

Végül egyébként a simát választottam, mert úgy voltam vele, hogy ezt írta a doki + már ezt szedem egy ideje és semi gáz nincs vele, inkább nem "kockáztatok".


2009. aug. 24. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha már ott voltál a gyógyszerésznél miért nem kérdezted meg??:D ehh.
2009. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már így is kb 20 perce álltunk a sorban és mögöttünk sem egy ember állt + a gyógyszerész nő sem volt épp szimpi meg túl kedves és nem volt kedvem erről dumcsizni vele. De bocs, hogy megmertem kérdezni egy olyan oldalon, aminek az a lényege, hogy kérdéseket tegyenek fel az emberek. Vagy esetleg visszamehettemvolna a dokihoz, ahová mondjuk reggel fél7re kell menni, ha nem akarok 1 órát ülni a váróban. Mégegyszer bocsi, hogy ilyennel zavartalak!
2009. aug. 24. 13:14
 3/14 anonim ***** válasza:
hol látod a válaszban azt hogy ne kérdezd meg vagy hülyeséget kérdeztél? de ez a logikus ha már ott voltál miért nem kérdezted meg? álljon már még neked feljebb... nahát.
2009. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam, hogy lenne ilyen is meg olyan is. Majd ha dokinál jársz, vagy gyógyszertárban, ahol kevesebben vannak és szimpatikus a gyógyszerész, akkor kérdezz rá, mert én még a google-ban sem találtam most hirtelen rá, hogy van-e vitaminos és sima, csak a simát adja ki.
2009. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jólvan ne pattogjál már, de tényleg logikátlan vagy. Azért álltál sorba hogy elintézd amit akarsz,a vén nyanyák is 50 xer megkérdeznek mindent.

Amúgy egészségügyis vagyok, meg most utána is néztem, de frankón ilyesmiről nem halottam.

Szerintem, ismétlem szerintem félrehallhattál valamit.

2009. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy a plusz tablettásra gondolt, ami tulajdonképpen placebo, és vasat tartalmaz, de az nem vitamin.

Nekem ez a tippem lenne.

Mert van sima, 21 tablettás, meg 21+7 tablettás, ami a placebo tablettás.

Lehet, hogy erre gondolt, de nem akarok nagyon nagy hülyeséget mondani, szoval ez nem biztos.

2009. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
van 21 darabos, és van 21+7 darabos. az a +7 darab, az vas tabletta. csak vas van benne. sztem ezt értette vitaminos alatt.
2009. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem vitaminos, hanem vasat tartalmaz, van ilyen:

Tri-Regol 21 + 7 drazsé

2. MINŐSÉGI ÉS MENNYISÉGI ÖSSZETÉTEL


I. rózsaszínű drazsé

0,03 mg etinilösztradiol, 0,05 mg levonorgesztrel.

II. fehér színű drazsé

0,04 mg etinilösztradiol, 0,075 mg levonorgesztrel.

III. okkersárga színű drazsé

0,03 mg etinilösztradiol, 0,125 mg levonorgesztrel.

Ferridon (placebo) drazsé

76,05 mg vas (II)-fumarát.

2009. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
látjátok, ahelyett h mindenki bepattog, és felháborodottan írja h mérnem kérdezted meg az orvost, mondjuk beírhatta volna google-be és ki is adja h 2 féle triregol van. az egyik elkezdte a vastablettásat leírni, NORMÁLISAN, aztán mostmegmár mindneki azt írja. ennyi lett volna, kedves pattogó idegbetegek. ha mindig mindent mástól kérdeznénk meg, ezaz oldal nemis lenne.
2009. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de ezt ő is megtehette volna vazze:D
2009. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!