Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A 7 napos szünetben (legutoljára csütörtökön) együtt voltam a barátommal. Ma van a 8 nap, most kell pár óra múlva bevennem az új levél első szemét, viszont egész éjjel hánytam, ment a hasam, és ez most sem akar szűnni. Tehát ilyenkor hiába pótlom, veszek be új tabit, ha egyszer fél óránként totál kiürül a gyomrom..Mennyi esélyem van a terhességre, ha 5 napja (ugye csütörtökön) voltunk együtt, és most enm marad meg bennem a gyógyszer?
2012. dec. 25. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja voltatok együtt utoljára, akkor kevés. Ha szexelni akartok a napokban, akkor mindenképpen kell óvszer.
2012. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Távkapcsolatban vagyunk, 2 hét múlva találkozunk legközelebb, szóval ilyen gond nincs. Az előző együttléttől tartok csak..
2012. dec. 25. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

A szex fura lesz, ha fél óránta ürülsz...


De a tájékoztatón nincs rajta, mit érdemes tenni?

Ad2

SZÉNTABLETTA?

2012. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

MOndom, hogy nem tervezek szexet, még az előző aktustól tartok, attól teherbe eshettem, mivel most olyan, mintha be sem vettem volna a tablettát.

A tájékoztatón az áll, h hányás hasmenés esetén mégegy szemet be kell venni, de mivel fél óránként hányok, így sok értelme nincs..nincs ideje felszívódni.

2012. dec. 25. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, és kérdezd meg. Szerintem esélytelen, hogy terhes legyél azok alapján, amit leírtál, de az orvos biztosat tudna mondani és ha szükséges, a gyógyszert is tudja más formában pótolni.
2012. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ezt tényleg komolyan kérdezed??? hogy eshetnél teherbe 1 héttel korábbi aktustól most? egyébként meg nem a menstruáció alatt voltál együtt vele? gondolkozz már egy kicsit
2012. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha életedben nem olvastad még egy tabi betegtájékoztatóját sem, és a biosz sem az erősséged, minek magyarázol?

Úgy eshet teherbe, hogy a spermiumok több napig életképesek a nőben. Ezért is írja az összes betegtájékoztató, hogy ha az első héten kihagy egy szemet, és az ELŐZŐ héten volt aktus, akkor terhes lehet.

Nyilván a kérdezőnek volt annyi esze, hogy elolvassa a szaros tájékoztatót, és azért aggódik.


De még egyszer mondom, kevés az esély a terhességre, mert azért a spermiumok átlagos túlélése inkább 48-72 óra, elég ritka az, hogy 5 napig kihúzzák..

2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Végül estére jobban lettem, úgyhogy majdnem biztos, hogy bennem maradt a tabletta.

2012. dec. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!