Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen helyzetben? Kilátástalan vagyok!

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni! Úgy érzem gondban vagyok. 17 éves vagyok és 11 hónapja kapcsolatban vagyok életem szerelmével. Ő számomra a Minden,az Élet,a Szerelem,a Boldogság,stb. Nagyon szeretem és sohasem hagynám el és nem csalnám meg! Viszont.. megismertem az osztálytársát egy iskolai rendezvényükön és megtetszett,azóta beszélgettünk párszor,persze,mint haverok. Ez zajlik kb. 3 hete. A barátom tudja,hogy beszélgetünk,mivel számomra az őszinteség az első,és a legfontosabb egy kapcsolatban. Mégis mintha kezdenék egy kicsit többet érezni a srác után és ezt nem szeretném,mivel tudom,hogyha összejönnék vele,butaság lenne és nem tartana sokáig. Nem hiszem,hogy mellette tudnék olyan boldog lenni,mint a barátom mellett,mégis kezdek iránta egy kicsit többet érezni. Ha rám ír,nem írhatom neki azt,hogy "bocsi,ne beszéljünk,mert belédszeretek",de viszont jó vele beszélgetni. Mit tegyek? Kérlek Titeket,segítsetek! :(
2012. júl. 11. 22:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

A pozitív újdonságok általában csikarják az emberek kíváncsiságát és egyes emberek ezt összetéveszthetik szeretettel/szerelemmel.

De amikor már eltűnt az újdonság varázsa akkor nem lesz semmi gond.

Tekints az egészre úgy mint egy szerelmi megpróbáltatásra.

2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%

Senkinek nem vagyok az ellensége, de természetesen 17 évesen még nem találta meg csak 100/5 ember az igazit :)

Majd alakul, a leg valószínűbb h. el fogod hagyni érte, aztűán amásikat is. Nem kell ebből ügyet csinálni

2012. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 KMJ ***** válasza:
Hát amit kiépített az ember az élete szerelmével, azt ne dobbja el egy-két beszélgetésért.
2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Több szerelme is lehet az embernek. De ha őszintén úgy érzed, hogy a barátod az igazi, akkor ne aggódj. Szerintem nem fogsz félrelépni. Fiatal vagy, könnyen szerelembe esel, megkedvelsz valakit. Én is ilyen vagyok/voltam. Beszéltem egy sráccal, akit egyre jobban kedveltem, de rájöttem, hogy csak fellángolás és volt annyi eszem, hogy a barátommal maradtam.
2012. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Hm hát sztem ne add fel a szerelmet egy olyanért amiről tudod h nem lennél boldogabb:"Nem hiszem,hogy mellette tudnék olyan boldog lenni,mint a barátom mellett"-nem is tudom,én nem foglalkoznék a másik fiúval,jó oké h most haver de próbálj vele kevesebbet beszélgetni és legyé többet a pároddal.

Majd jönnek még okosabb válaszok.

2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Épp én is ma mondtam férjemnek hogy engem nem zavart sose ha a kolléganői hívogatják, de én nem hívhatom fel a munkatársam, meg nem írhatok neki-ez olyan gyerekes! Sok munkatársam volt sose kellett titkolni hogy azok vagyunk. Sőt eljártunk meló után pizzázni stb.
2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

22.10-es:

ahogy leírtam,nem csalnám meg sohasem és nem is hagynám ott,csak nem tudom,hogyan kéne elfeledni a másik srácot?!

2012. júl. 11. 22:22
 8/30 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak kerülgesd-csak mond meg neki mert nemtudja miért utálod...
2012. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Tudod mi hiányzik neked, egy hatalmas atyai pofon, ami észhez térítene!


Had legózzam össze a nyöszörgésedet! hátha átlátod a dolgot!


- 11 hónapja kapcsolatban vagy "életem szerelmével".

- Nagyon szereted és sohasem hagynám el.

- Viszont az osztálytársad megtetszett neked.

- Ez az állapot tart kb. 3 hete (persze, mint haverok!)

- Mintha kezdenék egy kicsit többet érezni a srác iránt (ennyit a barát nézőpontúságról)

- Számomra az őszinteség az első,és a legfontosabb egy kapcsolatban.


Igen! Akkor ezt a "pasidnak" mind tálalhatnád, hogy beleszerettél az osztálytársadba, őszintén meg fogja érteni!!!


És elhiheted, segíteni fog, hogy ne keljen az osztálytársadnak azt tudd mondani hogy: "bocsi,ne beszéljünk,mert beléd szeretek"


Az a baj, hogy úgy fested le a dolgot, minta te semmiben nem lennél hibás!

Akkora patkány vagy, hogy az osztálytársadat szembe állítod a jelenlegi "tökéletes" kapcsolatoddal!!!


TE tudod, hogy nem lenne tartós az osztálytársaddal a párkapcsolat, de mégis arra fele kacsingatsz és teszed alá a lovat!


Nem tudlak sajnálni mert kevered a sza... "barna mártást"!


nem olyan nehéz a sejttanodon ülni és az általad fogalmazott "életem szerelmével" foglalkozni?

2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

22:37

Te se lehetsz egy nagy értelmiség. Ha egy kicsit a dolgokba nézel, látod, hogy nem egy 30 éves emberről van szó, hanem csak 17 éves vagyok, szóval ez a kis "buta alakuló szerelem" úgyis elmúlik a srác iránt. Viszont én siettetni akarom. Eléggé bunkó vagy, jogtalanul ne patkányozz le, mert nem ismersz és lehet, hogy te hatalmasabb barom vagy, mint bárki más. Nem az én osztálytársam amúgy se, bár egy lényegtelen, de ha már elolvastál, akkor értelmesen olvasd el. Nem kérek tőled több választ, mert abszolút nem a Te válaszod fog nekem segíteni, csak hátráltatsz. Kössz!

2012. júl. 11. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!