Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 16 éves barátnőmnek elvettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves barátnőmnek elvettem a szüzességét gumi nélkül, lehet ettől még terhes?

Figyelt kérdés
Gumi nélkül csináltuk,de nem élveztem belé,remélem nem lehet így terhes.

2012. dec. 27. 18:55
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Elővenni a biológiakönyvet.


Alapfogalmak tisztázása: egy nőnek 2 ciklus között, kb. félidőben van peteérése, a peteérés előtti illetve utáni napokban lehetséges a megtermékenyülés, de havi szinten ez kb. max. 4-5 nap. Ennek ellenére sokat hallani nem kívánt terhességekről, ennek az az oka, hogy senki sem tudja pontosan, hogy mikor is van a peteérés, illetve előfordulhat, hogy az orgazmus hatására extra pete lökődik ki. Valamint vannak olyan nézetek is, miszerint a Hold is hatással lehet a nő ciklusára, lsd Jónás-naptár, bár ez szerintem elég tudománytalan.

Ilyenkor ha találkozik a hívivarsejt a petesejttel, megtermékenyítheti. Igen, 1 db elég, az meg van az előváladékban. Azért azt el kell mondani, hogy elég viszontagságos az út odáig, és bizonyítottan a hímivarsejtek nem versenyeznek egymással, hanem egymást segítik. Szóval ha nincs csapatmunka, egyedül nem sokra jut egy hímivarsejt.

Százalékot nem tudok mondani, de azért nem sok esély van a terhességre, pláne, ha nem is volt a lánynak peteérése.

Sokan évekig így védekeznek, régen nem is volt sem tabletta, sem óvszer, vigyázott a férfi, és kész. De azért gondolom 16 évesen gond lenne, ha mégis becsúszna, szóval én nem kísérletezgetnék.

Hogy szűz volt-e, vagy sem, annak ebből a szempontból semmi jelentősége.

Az esemény utáni tablettát a kórházban a sürgősségi terhességi ambulancián írják fel, és 72 órával az aktus után lehet bevenni. Elég durva hatása van, szóval rendszeres használata szigorúan tilos, hónapokra felboríthatja a ciklusát. Kizárólag vészhelyzetekre találták fel. Szóval inkább húzz gumit.

2012. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Booo96 válasza:
Sok olyat hallottam már hogy a legelső aktus után nagyobb az esély ! Én is így fogantam !
2012. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Sok a felelőtlen ember. Szex nem játék.

Észnélkül nem lehet!!!!!!

2012. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Haljátok puncik nem tudom mire volt a nagy felhajtás mindenki jajongot és oktatott azt esemény utáni tabletta nélkül meg úsztuk egészet.
2014. jún. 10. 21:10
 35/35 anonim ***** válasza:
most megúsztad.. legközelebb nem biztos
2014. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!