Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés? De hogy a legjobb?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés? De hogy a legjobb? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon fontos lenne! És lécci csak normális válaszokat adjatok majd!

Hogy a legjobb/leghasznosabb védekezni szex közben, ha nem szedek fogamzásgátlót? Tudom, hogy a gumi nem ad 100%-os védelmet, szóval gumin kívül még mi kéne, mit kellene csinálnom/csinálnunk?

És a fogamzásgátló tabletta (vagy akármilyen tabletta, amit orvos ír fel) nem jöhet szóba. Akkor hogyan lehetne még védekezni a gumin kívül?

Segítsetek, légyszíves! És tényleg csak értelmes és normális válaszokkal, lécci!

Köszi előre is mindenkitől!



2012. dec. 29. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kösz, de direkt kértem, hogy normális választ!
2012. dec. 29. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A gumi az egyetlen ami 100%-os védelmet nyújt. Ha ennyire nem vagy tisztában a védekezéssel, akkor még várj. Amúgy vannak kenőcsök, kúpok, de egyik sem nyújt teljes körű biztonságot, sőt...
2012. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer - ha szabályosan használják (az elsö pillanattól felhúzva, a tasakból kinyomni a levegöt, csak menetre használni, új menetre újat használni és cserélés elött alaposan megmosakodni szappannal, jó minöséget használni), akkor gyakorlatilag nem lehet mellette teherbe esni.

A jó minöség azért fontos, mert azok nem szakadnak ki, és gyárilag minden egyes darab több módszerrel is ellenörizve lesz.

Mi a párommal 20 évig használtuk, ez idö alatt egyszer sem szakadt ki, és egyszer sem lettem terhes mellette.


Ha nagyon félsz, akkor lehet kapni olyan zselét, amit a hüvelybe kell tenni és az is megakadályozza a tehreséget, csak nem olyan hatásos, mint az óvszer, de a kettö együtt igencsak biztos.

2012. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha a gumit jól használjátok, akkor 100%-os védelmet nyújt, de ha így is aggódsz kicsit, akkor használj Pharmetex kúpot a gumival együtt. Ez egy hormonmentes, helyi fogamzásgátló gyógyszer.
2012. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, viszont ne haragudj, de szerintem inkább Te nem vagy teljesen tisztában a dolgokkal.... a gumi NEM nyújt 100%-os védelmet, ebben biztos vagyok. (Például ki is lyukadhat, vagy akármi...) De azért köszi a hozzászólást!
2012. dec. 29. 17:45
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as, 4-es, Nektek nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!!!


66%-os, neked meg kösz másodszorra is a kedvességed! Szerintem az enyémnél ezerszer h*lyébb kérdéseket is szoktak feltenni elég gyakran. Amúgy ez az oldal direkt azért van, hogy ha érdekel valami, azt megkérdezhesd! De mindegy....

2012. dec. 29. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

(3. válaszoló) A gumi csak akkor szakadhat ha: 1. a leányzó nem elég nedves, 2. nem hagynak a pénisz mozgásának helyet az óvszerben.

Az óvszer tényleg 100%-os biztonságot nyújt, ha jól használjátok! Ha mégis kiszakadna, akkor a Pharmatex segíthet, főleg azért mert már minden óvszer spermicidet tartalmaz (ha jól tudom).

2012. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bensdorp ***** válasza:
60%
Nagyon sokan nem tudják, hogy a megfelelően használt kondom sem nyújt 100%-os védelmet - ahogy semelyik védekezési módszer sem. A hímivarsejtek ugyan ritkán, de áthatolhatnak az óvszer anyagán. Tökéletes használat esetén gumi óvszerrel a 1000 nőből átlag 35 esik teherbe egy év alatt, fogamzásgátlás nélkül 850, megszakításos módszerrel 350, naptármódszerrel 270, spermicidekkel 125, hőmérőzéssel 18, tabletta használatával 3, sterilizáló műtét után 2, méhen belüli eszközzel pedig csak 1. A fogamzásgátló módszerek kombinálásával természetesen növelhető a biztonság. A még szülni kívánó, fiatal nőknél a méhen belüli eszközök használata ellenjavallt.
2012. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes normális választ!:)
2012. dec. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!