Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló gyógyszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni Tőletek!

Fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni magamnak.

Másfél évig szedtem a milligest bevont tablettát, de lelkileg eléggé padlóra kerültem tőle...szinte már majdnem depissé váltam...a szexet se kívántam, teljesen hideg voltam a párommal..

Ő akkor azt mondta, hogy hagyjam abba a gyógyszer szedését majd használunk óvszert, mert ez nagyon nem jó így egyikünknek sem.

Viszont az óvszertől, hát hogy is fogalmazzak...páromnak "elszáll az ihlet" így ez a megoldás sem jó.

Szeretném megkérdezni,hogy szerintetek melyik a legjobb fogamzásgátló?



2012. dec. 19. 15:31
1 2
 1/19 okoska31 ***** válasza:
89%

penicilin... ülve szorosan a térd közé kell venni, és nem szabad leejteni....:)


no, de viccet félretéve: sajnos a nevét nem tudom, de kismamáknak is felírják, egy elég alacsony hormontartalmú (Vagy talán anélküli) tabletta..


no, nem olcsó - 7000 ft körül van egy havi adag....

2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nuring Hüvelygyűrűt próbáld meg esetleg arról jókat mondanak.
2012. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lehet tök hülyeség, de én ebben a hüvelygyűrűben nem hiszek:)

Tuti nem mernék szexelni így:D

Nem látom benne a logikát:D

2012. dec. 19. 15:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi benne a nem logikus?

Felrakod hónap elején

A gyűrűben ugyanazok a hormonok vannak mint az antibébi tablettában

A gyűrű anyaga folytán lassanként jön ki belőle a tartalom és felszívódik ott helyben

Tehát ugyanaz az anyag helyileg szívódik fel és nem megy bele a kis bélrendszeredbe

ennyi erővel akkor a fogamzásgátló injekció is hülyeség...

A hüvelygyűrűt nem befolyásolja a hasmenés hányás legalább...

2012. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha nem szed semmi ilyen szart az ember.Az óvszer a legjobb,meg legbiztonságosabb.
2012. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a gyűrűt ki lehet venni szex idejére mert napi 3 órát kint lehet..mert nem a gyűrű maga véd hanem a benne levő hormon
2012. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös! szerintem is az óvszer a legjobb,de azért javasoltam a gyűrűt mert nem megy nekik gumiban ahogy írta a kérdező..

Van akinek nem megy nekem semmi gondom nincs az óvszerrel és a páromnak se megy el az ihlet :D

2012. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Na akkor csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek:D


Hát nem tudom...félnék, ettől a gyűrűs megoldástól...legalább is nem lennék 100%-ig nyugodt:)


Vannak ezek a pharmatex készítmények...vélemény???Tapasztalatok??

2012. dec. 19. 16:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ha a gyűrűtől félsz akkor a Pharmatexet tedd vissza a polcra és menj ki a boltból

Nagyon nem megbízható készítmény, nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy sok a Pharmatex baba mióta forgalomba van ez a cucc, vmi pereskedés is megy ellenük.. egyáltalán nem megbízható aki használja megszakítással is kombinálja, nem beszélve a sok allergiás reakcióról a környezetemben...

2012. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Miért, akkor 100%-ig nyugodt voltál amikor tabit szedtél?

Na akkor annál a nyugalomnál még nyugodtabb lehetsz ha gyűrűt használsz.


De mind1, te döntésed, használd inkább a pharmatexet. Csak mondom, hogy nőgyógyászoknál létezik az a fogalom, hogy pharmatex-baba. És elég gyakran használják.

2012. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!