Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3-4évig szedtem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4évig szedtem fogamzásgátló tablettát, október elején megállapították, hogy hozzászokott a szervezetem ezért abbahagytam, most újra elkezdem. Ha a legelső két csomag gyógyszer között nem hagyok szünetet abból lehet-e probléma?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem inkább a pasidat próbáld meggyőzni az óvszerről. Ha nem megy bele, akkor meg szakíts vele. Az óvszer nélküli szexben nem csak a terhesség veszélye van meg, de egy csomó nemi betegséget is elkaphatsz a partneredtől. Pláne ha a korábbi barátnőivel sem használt óvszert.

Ha ő nem hajlandó gumit venni, akkor vegyél te.

A fogamzásgátló tabletták nagyon egészségtelenek. Teljesen felboríthatják a hormonális egyensúlyt a szervezetedben.

2008. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy tartós párkapcsolatban a fog. gátló tabletta a legjobb megoldás! Nem igazán értem az előző hozzászólót!


Persze, hogy hozzászokott a szervezeted, de szerintem nem kellett volna abbahagyni! Az orvos tanácsolta? Ha alacsony hormontartalmút szedsz, akkor azt hosszú évekig is lehet szedni, semmi bajod nem lesz tőle! Szerintem ha csak nem égetően fontos, akkor tartsd meg a szünetet, különben csak bekavarsz a hormonjaidnak!

2008. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha óvszert szeretnék használni, akkor vszínűleg nem raktam volna fel a kérdésemet.Igen orvos tanácsolta,h hagyjam abba pár hónapra,mivel nagyobb mennyiségre lett vna szüksége a szervezetemnek és h jobb lesz 1 kis kihagyás.Régebben is volt olyan,h nem hagytam 2 között szünetet,csak ugye most több mint fél évig nem szedtem.
2008. máj. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!