Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert ajánlanátok? 16f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlanátok? 16f

Figyelt kérdés
Most jutottunk el a barátnőmmel arra a szintre h továbblépünk a kapcsolatunkban :) nagyon alaposan akaruink és biztonságosan védekezi :) úgy tervezzük h óvszer+megszakítás :) milyen gumit ajánlanátok méretem 14-15 cm :)
2013. jan. 1. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
lyukasat
2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Durex,Lifestyle és lehetőleg ne a legvékonyabbat..Bár ha jól viseled nem szakad ki:)


Sok sikert:)

2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
+megszakítás??? inkább a lány szedjen fogamzásgátlót, ha már annyira vigyázni akartok.
2013. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
méret alapjan ha márka szamit durex , ha nem márka :D akkor probalj fel valamit nem mindebe szamit márka
2013. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lifestyle,Masculan
2013. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
övszerhez nem kell megszakítás,ha nem a legvékonyabbat veszed meg nem lehet semmi baj
2013. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*óvszerhez
2013. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, én a lifestylest ajánlom. Amikor ismerősök közt baj volt, az durexszel volt, vagy másokkal. A lifestylesből az ultra safe erős szagú, és makacs, de vastag. Kevesebbet érzel, és szerintem kevesebb rajta a síkosító (fehér dobozos). A fekete az ultra vékony, na abban annyira nem biztos, hogy kezdeni kéne. A zöld ilyen átmenet, az asszem, play névre hallgat, kevés szag, síkos és középvastag. Van a bordázott, nos szerintem az semmivel nem tud többet az egyébként legolcsóbb Play-nél, de drágább.

Hajrá :) gumihoz nem kell más védekezés, de amikor kihúzod, a tövénél fogd rá a gumit, és akkor nem csúszik le! amúgy max az átmérőd számít: ezek átlagos/névleges vastagsága 5 cm körül van.

2013. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!