Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor beszélünk pecsételésről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszélünk pecsételésről és mikor menstruációról? Mikor kell tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Pecsételés amikor nem megszokott erősségű a vérzésed, csak barnás folyásod van és kis mennyiség. Tesztet akkor kell csinálni ha 1 hete már késik a havid és esetleg érzel terhességre utaló jeleket: mell feszülés, reggeli rosszullét, közérzet változás, gyomorégés ...
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap egész nap alhasi fájdalmam volt, közben barnázás, de nagyon kevés majd átment vérbe. Nem a megszokott mennyiség. Ez baj lehet? Tegnap illetve ma kell/kellett megjönnie. Csináltam ma reggel tesztet is és negatív lett.
2013. jan. 3. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van vérzésed, akkor kétlem, hogy terhes lennél. Elvileg menstruáció késése után 1 nappal már reális eredményt mutat a tesz. Talán azért görcsölsz és azért nem jött meg rendesen mert stresszelsz. Nekem volt, hogy csak a para miatt 2 hetet késett :S első voltam
2013. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a baj, hogy én nagyon túl stresszeltem. Nem tudtam emiatt napokig enni.
2013. jan. 3. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ez okozza a zavart.. Legközelebb védekezzetek.
2013. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Védekezés fogamzásgátlóval volt csak mellette sajnos antibiotikum is. És buta voltam. De nagyon jó volt a lecke. Majd csinálok még 1 tesztet, de mikor tegyem meg, hogy biztos legyen?
2013. jan. 3. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem.. Hát szerintem vár még pár napot vagy 1 hetet
2013. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!